Європейська освіта в МЕГУ

ЄО

Вища освіта без ЗНО: здобуття диплому європейського зразка в МЕГУ

Факультет європейської освіти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука пропонує абітурієнтам, що не склали ЗНО навчання за наступними спеціальностями:

 • ​​​​​​Початкова та дошкільна освіта;
 • Інформатика;
 • Економіка підприємств і управління персоналом;
 • Фінанси і банківська справа;
 • Зовнішня та внутрішня економічна діяльність.

При вступі на данні спеціальності сертифікат про проходження ЗНО не потрібен. Зарахування до ВНЗ відбувається на основі атестату/свідоцтва про отримання повної загальної середньої освіти.

Здобути європейську освіту за вищеперерахованими спеціальностями  можуть:

 • Абітурієнти, що склали ЗНО, але прагнуть отримати освіту за кордоном;
 • Абітурієнти, що склали ЗНО, але бажають отримати диплом європейського зразка;
 • Абітурієнти, що склали оцінювання без відповідного підбору необхідних предметів
 • Студенти, які бажають одночасно навчатись за двома спеціальностями і отримати диплом Європейського зразка

Випускники, що мають кваліфікацію «молодший спеціаліст», але прагнуть змінити напрям підготовки та отримати вищу європейську освіту.

Сучасна вища освіта без ЗНО – реальність, що підтверджена роками

Випускники МЕГУ, що захотіли отримати сучасну освіту без ЗНО мають доволі широку сферу діяльності - від банківських і фінансових організацій до великих і середніх фірм та підприємств на ринку Європи.

Факультет Європейської освіти спільно зі своїми партнерами з Європи вже вісімнадцять років поспіль успішно проводять навчання за європейським зразком. Вперше у 2008 році вісімнадцять студентів дізнались, що означає отримати справжній європейський диплом.  Відповідно до ліцензії ____ Міністерства освіти і науки України університет ім. Степана Дем’янчука  2004 році першим в Україні отримав право на запровадження освітньої діяльності за програмами європейських вищих навчальних закладів.

 Існує ряд переваг, що отримують абітурієнти факультету європейської освіти в МЕГУ:

 • здобуття вищої освіти без ЗНО;
 • вступ без посередників;
 • вивчення іноземних мов без додаткових фінансових затрат;
 • навчальний процес відбувається на території України і тільки 2-3 тижні за кордоном під час заліково-екзаменаційної сесії;
 • можливість отримання стипендії від ЗВО-партнера.

Успішний вступ, зокрема вступ до європейського університету, гарантований офіційними угодами МЕГУ та ЗВО-партнерами, серед яких:

 • Університет імені Яноша Кодолані (Угорська Республіка);
 • Великопольська соціально-економічна вища школа (Республіка Польща);
 • Університет економіки в Бидгощі (Республіка Польща);
 • Академія Полонійна в Ченстохові.

Навчання на факультеті Європейської освіти при МЕГУ надає абітурієнту можливість отримати відразу 2 дипломи про вищу освіту - український (за умови здачі ЗНО) і європейський, а також поєднувати процес здобуття вищої освіти з роботою, обравши заочну форму навчання.

У результаті співробітництва МЕГУ з європейськими ЗВО, випускники факультету Європейської освіти отримують диплом та додаток «Diploma supplement», що визнаний у всіх країнах ЄС. Наявність даних документів  якого відкриває перед молодим фахівцем широкий спектр можливостей: продовження навчання за магістерськими програмами у вітчизняних та європейських закладах вищої освіти, успішне працевлаштування в Україні та за кордоном.

Переваги здобуття освіти без ЗНО для студентів в МЕГУ

З кожним роком спільні освітні програми набувають все більшої популярності та визнання серед української молоді. В МЕГУ цьому сприяє європейська система організації навчального процесу, що спрямована на конкретне поєднання теоретичних знань з практичними навичками. Студенти факультету Європейської освіти забезпечені всіма перевагами такого навчання.

. Графік навчального процесу передбачає щорічні поїздки студентів у ЗВО-партнери терміном від 1 тижня до 5 місяців. Під час таких виїздів студенти відвідують лекційні, практичні та лабораторні заняття, здають заліково-екзаменаційні сесії та державні іспити.

Під час проходження  практики студенти вдосконалюють свої знання. З цією метою використовуються бази практик партнерів:

 • всесвітньо відомі курорти, приватні й державні клініки;
 • дошкільні та шкільні освітні заклади;
 • редакції газет та радіо- і телестудії,
 • різнопланові підприємства і банківські установи.

Цікаві навчальні екскурсії на різні виробництва, підприємства туристичної сфери та творчі студії надають можливість українським студентам та викладачам оцінити переваги та перейняти досвід європейського підходу до організації праці.

Студенти факультету європейської освіти, що скористались можливістю отримати сучасну вищу освіту без ЗНО в Україні, активно використовують можливості програми «Еразмус +». Перш за все, це програма обміну, яка передбачає семестрове стажування кандидатів у європейських ЗВО. Успішне навчання, знання англійської мови та бажання пізнавати світ – це основні критерії відбору. Студенти спільних освітніх програм навчаються у закладах вищої освіти Бельгії, Іспанії, Польщі та Угорщини. Проходять літню практику в Іспанії та Туреччині. Також отримують неабиякий досвід професійної роботи, знайомляться з іншими культурами, вдосконалюють знання іноземних мов, знаходять нових друзів. МЕГУ в свою чергу забезпечує практикантам повний юридичний супровід, що стало можливим завдяки підписання угод з роботодавцями студентів.

Факультет Європейської освіти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука пропонує різноманітні можливості не залишитись за межами ЗВО і отримати вищу освіту без наявності сертифікату ЗНО!

ЄО1