Факультет журналістики

Герб факультету журналістики

Журналістська освіта в МЕГУ

Сучасна журналiстика – це високоiнтелектуальна сфера, це романтика постiйного пошуку i самоутвердження на нелегкому, а часом – i небезпечному, шляху до правди. Тому їй потрiбнi люди смiливi i наполегливi, освiченi i віддані державницьким ідеалам, чуйнi i небайдужi. Немало таких вийшло зi стiн Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука  пiсля навчання на факультетi журналiстики.

В 2005 році утворено окремий структурний підрозділ МЕГУ – ФАКУЛЬТЕТ ЖУРНАЛІСТИКИ

Очолює факультет журналістики – Золяк Вікторія Василівна кандидат наук соціальних комунікацій доцент кафедри соціальних комунікацій

На факультеті функціонує дві кафедри: теорії і методики журналістської творчості та кафедра соціальних комунікацій.

Висококваліфіковані викладачі факультету навчають студентів за новітніми технологіями, готують їх до універсальної медіа індустріальної діяльності. Рівень знань і практичних навичок кращих студентів факультету незмінно одержує схвальну оцінку на ринку праці.

Журналісти1

На факультеті журналістики в МЕГУ можна отримати європейську освіту без ЗНО!

Якщо абітурієнт мріє бути європейським журналістом, то факультет надасть йому таку можливість. Тут навчають за європейською програмою Університету Прикладних Наук імені Яноша Кодолані (м. Секешфехервар, Угорщина). Випускники отримають диплом за спеціальністю «комунікація та медіаосвіта». Також студенти-журналісти мають змогу брати участь у міжнародній академічній мобільності в університетах в Угорщині.

ЄО

Випускники факультету журналістики МЕГУ стають відомими журналістами України

За роки iснування факультету його закiнчили понад 400 спецiалiстiв, якi працюють в Українi та за її межами. Серед них ті, хто отримали рiзноманiтні нагороди, стали заслуженими журналiстами України, заслуженими працiвниками культури України, редакторами поважних видань, керiвниками телерадiокомпанiй, директорами видавництв.

Факультет готує фахiвцiв для медіа, iнформагентств, прес-служб установ та органiзацiй, рекламних агентств. Пiдготовка спецiалiстiв здiйснюється за денною та заочною формами. Навчання максимально пристосоване до потреб сучасних українських мас-медiа, i студенти вiдточують свою професійну майстернiсть за такими напрямами, маючи можливість вибору освітніх компонентів навчального плану:

 • робота у пресi та в iнформагентствах;
 • журналiстська робота на телебаченнi;
 • радіожурналістика;
 • фотожурналістика;
 • реклама і зв’язки з громадськістю;
 • інтернет журналістика;
 • робота в прес-службах;
 • працівники новітніх медіа;
 • копірайтинг;
 • спічрайтинг;
 • екаунт-менеджмент.

Здобувати якісну європейську вищу освіту на факультеті журналістики МЕГУ можна з використанням дистанційних технологій.

Із навчальною метою та для проведення університетських прес-конференцій на факультеті плідно працює студентське інформаційне агентство, де з перших днiв навчання студенти набувають практичних навиків журналістської майстерності.

На факультеті виходить навчальна газета «Сьомий поверх», випускаючи яку майбутні журналісти на практиці застосовують здобуті в аудиторіях теоретичні знання. До їх послуг також навчальні теле- і радіостудії.

Журналістська освіта в МЕГУ доступна кожному!

На факультеті здійснюється підготовка за напрямом «Журналістика», в галузі знань «Журналістика» за освітніми рівнями «Бакалавр» та «Магістр». Наші випускники працюють у провідних мас-медіа України: телеканали «1+1», «Newone», «СТБ», «Інтер», «Україна», газети «День», «Дзеркало тижня», «Україна молода», у прес-центрі Укрінформу, Міністерстві освіти і науки України тощо. Наш факультет дає можливість самореалізуватися, розвивати свої таланти, навчатися у досвідчених та кваліфікованих викладачів, пройти стажування у провідних редакціях газет, телекомпаній, рекламних, PR-агенціях та прес-службах України.

Навчаючись на факультеті журналістики Ви маєте  можливість:

 1. Самореалізуватися, розвивати свої таланти
 2. Навчатися у досвідчених та кваліфікованих викладачів
 3. Пройти стажування у провідних редакціях газет, телекомпаній, рекламних, PR-агенціях та прес-службах України...

...Все залежить від тебе.