Бази практик

БАЗИ ПРАКТИК ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ   

ОР «БАКАЛАВР» І «МАГІСТР»

ФАКУЛЬТЕТУ ЖУРНАЛІСТИКИ

Назва
установи/організації

Коротко про неї Логотип та посилання
1 Телеканал
«ITV media
group»
це 24 години цифрового ефірного мовлення на території Рівненської області з потенційною аудиторією 800 000 глядачів; мовлення у кабельних мережах «Воля», «Тріолан» та інших провайдерів у містах Рівне, Здолбунів, Березне, Костопіль, Дубно, Острог, Нетішин, Гоща, Корець, а також SweetTV, Megogo, Divan TV та T2. tv

 

2 Радіостанція
«Ритм FM»
 працює щодня на частоті 90,9 FM в проміжках часу з 13 до 14 та з 20 до 21 години згідно ліцензії на мовлення HP No 0510 – м від 20.03.2008 р. За різними оцінками спільний рейтинг та популярність двох радіостанцій у регіоні є сьогодні одними з найвищих

3 Інформаційний портал www.itvmg.com

створений для тих, хто не має можливості дивитися телевізор або ж є прихильником текстів перед відео. Хоча і це не зовсім так. Інформаційний портал поєднує у собі функції: телебачення – бо ж тут можна дивитися в режимі онлайн ефір телеканалу ITV media group; радіо – бо ж доступне онлайн-прослуховування ефіру радіо «РИТМ FM»; новинної платформи – бо ж оперативно розміщуються актуальні новини; розважальної платформи – бо ж містяться записи програм ITV media group, інтерв’ю з цікавими та непересічними жителями Рівного та області, про яких варто говорити, знати, якими варто пишатися, а також цікава тематична інформація; соціальної мережі – бо є можливість висловити свою думку у коментарях до матеріалу. Головні новини Рівного та області на сайті www.itvmg.com – це текстовий, фото та відео-контент. Наші журналісти використовують лише перевірену інформацію, добирають лише професійні коментарі та публікують позицію лідерів думок. Тут є все, аби бути у курсі подій Рівного та області, знати різні думки, об’єктивно поглянути на ситуацію та зробити свої висновки. Ми спонукаємо читача думати, аналізувати та бути активним. Адже сьогодні кожен читач може долучитися до створення контенту, повідомивши власну новину, натиснувши на гарячу клавішу на сайті.

tv
4 Обласна газета «Рівне вечірнє» «Рівне вечірнє» - перше приватне видання Рівненської області, яке висвітлює найрізноманітніші аспекти життя регіону та країни.

Команда «РВ» поширює новини, рекламу та інші інформаційні продукти через різноманітні канали, включаючи веб-сайт, соціальні мережі та газету, яка виходить раз на тиждень і перший номер якої з’явився 21 вересня 1991 року.

рІВНЕ ВЕЧІРНЄ

 

5 Обласна громадсько-політична газета «Вільне слово»

Найстаріша обласна громадсько-політична газета Рівненської області “Вільне слово”.
Заснована 18 грудня 1939 року. До 21 грудня 1991 року виходила під назвою “Червоний прапор”.

Чесні новини, неупереджені коментарі, різні точки зору, невигадані життєві історії, об`єктивне висвітлення минулого, корисні поради (сторінки “Господар”, “Будьте здорові!”). Для дітей сторінка “Чомудрик”.

ВІЛЬНЕ СЛОВО

 

6 ПАТ «НСТУ» «Рівненська регіональна дирекція
UA Рівне»
телеканал Філії ПАТ «Національної суспільної телерадіокомпанії України» «Рівненська регіональна дирекція». Телеканал мовить на території міста Рівне та Рівненської області. 

 

ua

 

7 Журнал «Доброволець України» Однією з ключових ідей журналу, є сприяння та участь у висвітленні люстрації органів державної влади. З допомогою конференцій, семінарів, популіризувати Українські ідеї, сприяти зміцненню суспільної єдності і громадянської злагоди в Україні, адже Україна одна неподільна і суверенна держава зі сходу на захід. 

 

Журнал

 

8 Дитячий
журнал
«Золоте
левеня»
дитяче щомісячне видання орієнтоване на вік 4-7 років. Перший випуск вийшов у березні 2018 року. Засновник: ГО «ЗОЛОТІ ЛЕВИ ЧОРНОЇ СОТНІ»

9 Газета «Володимирецький вісник» Друковане видання Володимиреччини «Володимирецький вісник» живе з 1943 року.

 

сіті

 

10 Газета «Сім днів» Інформаційний портал 7d.rv.ua: новини Рівного - економіка, культура, кримінал, ДТП, спорт. Ділові події міста і області, політика, громадське і соціальне ...

 

7 днів

 

11 ТОВ УНА-1 “РАДІО УНА. Перша українська націоналістична хвиля”.  музично-інформаційний

 

капе

 

12 ЧаРівне.info Інформаційно-розважальний портал Рівного

 

ча рівне

 

13

ТОВ "Телерадіокомпанія Рівне1"

це 24 години цифрового ефірного мовлення на території Рівненської області Рівне 1