Освітні інтернет ресурси

Open Educational Resources (OER) – відкриті освітні ресурси світу надають доступ до матеріалів курсів, модулів, підручників, потокового відео, тестів, програмного забезпечення і будь-яких інших інструментів, матеріалів або методів, що використовуються для підтримки доступу до знань за такими дисциплінами: прикладні науки, мистецтво та гуманітарні науки, освіта, історія, соціальні науки, математика, точні науки.

Відеобібліотека відеолекцій світу. Міжнародна навчальна мережа – повні курси відео та лекції від відомих навчальних закладів світу (інженерні, комп’ютерні, соціальні науки, бізнес,
медицина та інші)

Еxcel Easy – це підручник, в якому ви знайдете відповідні приклади та функції (300 прикладів) в кожному розділі. Хочете швидко навчитися Excel? Шукаєте повністю ілюстрований підручник? Тоді цей сайт для вас! new

MyEducationKey  відеокурси кращих університетів світу

VideoLectures.NET – безкоштовний і відкритий доступ до репозиторію освітніх відео лекцій  науковців кращих університетів світу.

edX – заснований Гарвардським університетом та Массачусетським технологічним інститутом, пропонує більше 150 online курсів від кращих університетів та інститутів світу. Після завершення  курсу ви отримаєте сертифікат за підписом викладача, який можна додати в резюме.

Coursera – безкоштовні онлайн-курси (близько 600) викладачів провідних університетів світу. Платформа має зручну систему пошуку за різними критеріями. Курси включають записані  відео лекції, автоматичні та рецензовані завдання, обговорення форумів. Після завершення ви  отримаєте електронний сертифікат курсу.

Open Yale Courses  лекції та інші матеріали з дисциплін гуманітарних, суспільних та природничих наук

Освітні ресурси Массачусетського Технологічного інституту (Massachusetts Institute of Technology) – лекції, семінари, аудіо-, відеокурси тощо.

Освітні матеріали Принстонського університету (США)

Освітні ресурси Гарвардського університету