Іноземним громадянам

Інструкція щодо вступу іноземних студентів до

ПВНЗ «МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІКО-ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ АКАДЕМІКА СТЕПАНА ДЕМ'ЯНЧУКА»

Знайомство з університетом

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука - вищий навчальний заклад IV-го рівня акредитації запрошує іноземних громадян отримати освіту європейського рівня.

 До складу університету входить 8 факультетів та Інститут педагогічної освіти. За 20 років діяльності у сфері освіти наш університет підготував більше 15 тисяч висококваліфікованих фахівців, які отримали дипломи державного зразка.

Ми співпрацюємо з провідними вищими навчальними закладами Угорщини, Польщі, Бельгії, Словаччини, Білорусі, Німеччини, Чехії, Росії , Фінляндії та інших країн. Наші студенти регулярно слухають лекції провідних вчених європейських країн і США. Відомі вчені університету проводять заняття в зарубіжних вищих навчальних закладах В університеті навчальний процес забезпечують 138 професорів, докторів наук, академіків, кандидатів наук і доцентів. Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука має кращу в регіоні матеріально-технічну базу. До послуг студентів п'ять сучасних навчальних корпусів, кафе, спортивний комплекс, басейн, сучасні гуртожитки.

*Офіційний початок навчального року - 1 вересня.

*Прийом документів іноземних громадян до 15 листопада.

*Інтенсивний курс української та російської мови

Проживання

До послуг студентів чотири сучасних комфортабельних гуртожитки, які відповідають європейським нормам. Іноземні студенти проживають у гуртожитку блокової системи, кожен блок якого розрахований на чотирьох осіб і складається з двох кімнат, кухні, ванної кімнати і туалету. У кімнатах надані всі необхідні умови проживання - доступ до мережі Іnternet, телевізор, холодильник, пральна машина і цілодобова подача гарячої води.

 ЯК ВСТУПИТИ ДО УНІВЕРСИТЕТУ? 

Крок перший: отримати запрошення на навчання

1) Прислати на поштову адресу (вул. Степана Дем'янчука 4, 33027 Рівне, Україна), на факс університету (+38-0362-23-01-86) або електронну (international@megu.edu.ua) адресу університету такі документи: анкету, копію закордонного паспорта, копію документа про попередню освіту із зазначенням отриманих балів, письмову згоду на обробку персональних даних,мотиваційний лист, копію документа про результати незалежного тестування (за наявності), копію свідоцтва про закінчення мовної підготовки ( за наявності).

2) Бланк анкети та письмової згоди на обробку персональних даних можна отримати, звернувшись до університету зручним для Вас способом.

3) Приймальна комісія університету проаналізує Ваші документи і вишле Вам запрошення. 

Крок другий: отримати студентську візу

1) Для варто слід звернутися в консульство України в своїй країні для оформлення візи типу «D».

2) При необхідності сплатити послуги за візову підтримку на сайті Українського державного центру міжнародної освіти www.intered.com.ua.

3) Кандидати з країн безвізового режиму з Україною повинні зазначити під час перетину кордону в міграційній картці мету поїздки - «навчання».

Крок третій: повідомити інформацію про прибуття в Україну

Для організації зустрічі та проживання в гуртожитку університету просимо мінімум за тиждень повідомити дату, час і місце прибуття в Україну. В'їзд на навчання в Україну можливий з 15 серпня по 15 листопада.

Крок четвертий: подати до приймальної комісії документи

1 ) заяву - анкету;

2 ) оригінал і копію документа про попередню освіту;

3 ) копію свідоцтва про народження;

4 ) медичний сертифікат про стан здоров'я, засвідчений офіційним органом охорони здоров'я країни, з якої прибув іноземець, і виданий не пізніше ніж за два місяці до від'їзду на навчання в Україну;

5 ) копію паспортного документа іноземця або документа, що засвідчує особу без громадянства;

6 ) дійсний поліс медичного страхування (крім іноземців, що прибули з країн, з якими укладено угоди про безоплатне надання екстреної медичної допомоги);

7 ) 6 фотографій розміром 60 х 40 мм;

8 ) копію свідоцтва іноземного українця (за наявності).

Документи в пунктах 2-4 повинні бути перекладені українською мовою з нотаріальним засвідченням , а також легалізовані в консульстві України закордоном або шляхом проставляння апостилю, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.

Крок п'ятий: пройти співбесіду і звернутися в міжнародний відділ для оформлення контракту і посвідки на тимчасове проживання

вул. С. Дем'янчука 4, 33027 Рівне, Україна SDemianchuka street4, 33027 RivneUkraine

Tел. м.+38 067 774-82-30, Tel./Fax.  +38 0362 63 50 85     international@megu.edu.ua

www.megu.edu.ua