Іноземним громадянам

ПОРЯДОК ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН ТА ОСІБ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА
ПРО УНІВЕРСИТЕТ

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука - вищий навчальний заклад IV-го рівня акредитації запрошує іноземних громадян та осіб без громадянства отримати освіту європейського рівня.

До складу університету входить 9 факультетів:

 • Економічний факультет
 • Педагогічний факультет
 • Факультет журналістики
 • Факультет здоров’я, фізичної культури та спорту
 • Історико-філологічний факультет
 • Факультет кібернетики
 • Юридичний факультет
 • Факультет історії, географії та туризму
 • Факультет Європейської освіти

Навчання здійснюється за такими напрямками: менеджмент, фінанси,бухгалтерський облік, початкове навчання, дошкільне навчання, психологія, журналістика, фізична культура, фізична реабілітація, ерготерапія, спорт, історія, середня освіта (українська мова та література), середня освіта (англійська мова та література), право, комп’ютерні науки, інформатика, комп’ютерна інженерія, географія, туризм.

ЗАГАЛЬНЕ ПРО НАВЧАННЯ
 • Рівні навчання для іноземних громадян: бакалавр, магістр.
 • Мова навчання: українська
 • Форми навчання: очна, заочна, змішана.
 • Проживання: комфортабельні гуртожитки (з реєстрацією місця проживання) за доступною ціною зі всіма зручностями (неподалік університету).

 • Супровід: супровід іноземних студентів від початку навчання до закінчення, підготовка, переклад та оформлення документів, вирішення різних питань здійснює міжнародно-проєктний відділ.

 • Можливості для іноземних студентів та осіб без громадянства: можливість брати участь у всіх виховних, наукових та освітніх заходах університету, участь в міжнародних програмах академічної мобільності, грантових проєктах, міжнародних конференціях, воркшопах, семінарах та інших заходах, що проводяться в університеті. Можливість відвідувати спортивний комплекс та басейн.

 • Правова база: прийом на навчання до закладів вищої освіти іноземців та осіб без громадянства здійснюється згідно із Законами України «Про вищу освіту», «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», «Про закордонних українців», «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту», постановою Кабінету Міністрів України від 12 вересня 2018 року № 729 «Питання здобуття вищої освіти деякими категоріями осіб», наказом Міністерства освіти і науки України від 01 листопада 2013 року № 1541 «Деякі питання організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства».
ЗАГАЛЬНЕ ПРО ВСТУП

Прийом документів: до 30 листопада.

 • Вступ іноземних громадян та осіб без громадянства здійснюється тільки на акредитовані освітні програми (деталі щодо акредитованих освітніх програм можна дізнатись в приймальній комісії та міжнародно-проєктному відділі).
 • Умови зарахування іноземців: володіння українською мовою на рівні, достатньому для засвоєння навчального матеріалу, що підтверджується висновком приймальної комісії.
 • Вимоги до документів про освіту: для дистанційного вступу іноземці мають подати легалізований (апостилем або консульська легалізація) документ про освіту, на підставі якого відбувається вступ (Віза не вимагається).
 • Рівень освіти:
  Зарахування на рівень бакалавра здійснюється на основі повної  загальної середньої освіти.
  Зарахування на рівень магістра здійснюється на основі рівня бакалавра.
 • Вступні іспити:
  1. Вступний іспит з мови (українська або англійська).
  2. Фаховий іспит за обраною спеціальністю.
   
  Порядок та  графік проведення вступних іспитів для іноземних студентів визначається та проводиться приймальною комісією Університету або Міжнародно-проєктним відділом відповідно до періоду зарахування іноземних громадян та осіб без громадянства.
Інше
 • Іноземці, які прибувають в Україну для участі в програмах академічної мобільності або для здобуття вищої освіти за узгодженими між українським та іноземним закладами вищої освіти освітніми програмами, приймаються на навчання з урахуванням відповідних договірних зобов’язань Університету.
ПОРЯДОК ВСТУПУ

Крок 1. Консультація.

Зверніться в міжнародно-проєктний відділ для отримання консультації та зразків документів для заповнення для вступу в університет зручним для Вас способом:

 • за адресою м. Рівне, вул. Степана Дем’янчука 4, корпус 1, 2 поверх,  офіс 1203.
 • за телефоном +38 067 875 2425 (Аліна Лавренюк)
 • за е-мейлом: international@megu.edu.ua

Крок 2. Документи.

 • У разі особистої подачі документів - подайте пакет документів на розгляд приймальної комісії.
 • У разі дистанційної подачі документів – надішліть скановані документи на електронну почту international@megu.edu.ua.

Перелік документів:

 1. Заповніть заяву (завантажити тут).
 2. Заповніть анкету (завантажити тут).
 3. Підпишіть згоду на обробку персональних даних (завантажити тут).
 4. Копія першої сторінки закордонного паспорта або документа, що засвідчує особу (з перекладом на українську мову та нотаріальним завіренням)*.
 5. Документ про освіту на основі якого буде здійснюватись вступ (атестат, диплом, академічна довідка) (з перекладом на українську мову та нотаріальним завіренням)*
 6. Додаток до документа про світу (містить перелік дисциплін, отримані бали та іншу додаткову інформацію) (з перекладом на українську мову та нотаріальним завіренням)*.
 7. Договір про навчання (завантажити тут).
 8. Партнерська угода (у разі дистанційної подачі документів договір укладається з університетом та іншою будь якою установою, яка розташована в країні іноземного абітурієнта, яка надасть технічне обладнання та здійснить перевірку персональних даних абітурієнта під час дистанційного вступу на навчання) (завантажити тут).
 9. Фотографії 6 штук 3,5*4,5 (або скан фото)

*Документи в пунктах 2-6 повинні бути перекладені українською мовою з нотаріальним засвідченням в Україні.

**У разі, якщо Ви не маєте змоги здійснити переклад та нотаріальне завірення в Україні, ви здійснюєте ці процедури у своїй країні та надсилаєте на розгляд. Далі представник міжнародно-проєктного відділу здійснить переклад та нотаріальне завірення в Україні від Вашого імені за наявності оригіналів документів.

Крок 3. Вступні іспити.

Після розгляду пакету документів, представник міжнародно-проєктного відділу зв’яжеться з Вами з метою організації та проведення вступних іспитів та співбесіди.

Крок 4. Запрошення на навчання

 • У разі зарахування на навчання – отримайте запрошення на навчання (не залежно від форми навчання).
 • Запрошення на навчання видає університет на спеціальному бланку, оформленому та зареєстрованому в Українському державному центрі міжнародної освіти. Студенту необхідно оплатити послуги центру. Деталі на сайті: https://studyinukraine.gov.ua/uk/.
 • Після оформлення та сплати за послуги, Ви отримаєте запрошення на навчання від Університету.

 Крок 5. Віза

У разі денної форми навчання, Вам необхідно повідомити міжнародно-проєктний відділ про дату та час Вашого прибуття в Україну на навчання.

*Якщо Ви громадянин країни візового режиму Вам необхідно оформити візу на навчання типу “D”. Для цього Вам слід звернутися в консульство України в своїй країні для оформлення візи.

** Кандидати з країн безвізового режиму з Україною повинні зазначити під час перетину кордону в міграційній картці мету поїздки - «навчання».

Крок 6. Посвідка на тимчасове проживання.

Після прибуття до місця навчання, Вам необхідно оформити посвідку на тимчасове проживання та зареєструвати місце проживання в Державній міграційній службі України (у разі навчання на денній формі). Ви подаєте необхідні документи до міжнародно-проєктного відділу, який оформлює всі необхідні документи.

Деталі на сайті https://dmsu.gov.ua/poslugi/dokumentuvannya-inozemcziv/oformlennya-posvidki-na-timchasove-prozhivannya.html

Крок 7. Визнання іноземних документів

Обов’язковою умовою навчання іноземних громадян та осіб без громадянства є проведення процедури визнання (легалізації) їхніх документів про освіту в Міністерстві освіти та науки України.

Процедуру визнання іноземних освітніх документів можна здійснити самостійно протягом першого семестру навчання або звернутись до міжднародно-проєктного відділу Університету.

Детально про процедуру тут:

https://mon.gov.ua/ua/ministerstvo/poslugi/viznannya-inozemnih-dokumentiv

Порядок подачі документів та детальна інструкція щодо визнання тут:

https://naric.in.ua/poryadok-podachi.html

Після зарахування на навчання та проведення всіх необхідних процедур, Ви приступаєте до навчання в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука.

КОНТАКТИ

Міжнародно-проєктний відділ

Адреса: 33027, Україна, Рівне, вул. Степана Дем'янчука 4, 1 корпус, 2 поверх, кабінет 1203.

Сайт: https://www.megu.edu.ua/uk https://international.megu.edu.ua/uk/

Телефон: +38 067 875 24 25 (Viber, Telegram, WhatsApp).

Е-мейл: international@megu.edu.ua

Приймальна комісія

Адреса: 33027, Україна, Рівне, вул. Степана Дем'янчука 4, 1 корпус, 1 поверх.

Сайт: https://www.megu.edu.ua/uk https://www.megu.edu.ua/uk/inozemnim-gromadjanam

Телефон: +38(050) 104-69-80  +38(098) 866-80-22

Е-мейл: mail@megu.edu.ua