Всі новини

07 грудня 2023
6 грудня студенти факультету ЗФКС МЕГУ , в рамках реалізації міжнародної програми RITA ,, Ерготерапія засобами адаптивних ігор" провели виїзний турнір Польсько-українського адаптаційного центру МЕГУ серед дітей внутрішньо переміщених осіб у Корнинському ліцеї, Рівненського району.
06 грудня 2023
Саме в день народження О. Кобилянської 27 листопада студенти і викладачі історико-філологічного факультету зібралися, щоб відзначити160-річчя видатної української письменниці, «аристократки духа». Вітальне слово виголосила декан проф. Таміла Груба.
06 грудня 2023
Шановні військовослужбовці, захисники Української держави! Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України! Сьогодні ви мужньо та відважно бороните нашу Батьківщину,  охороняєте її кордони, оберігаєте мир та спокій українського народу. Збройні сили України – це армія сильних, відважних захисників, які до останнього подиху, до останньої краплі ...
06 грудня 2023
Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Усім їм, як ніколи, потрібні увага, підтримка, повага та любов небайдужих людей.
05 грудня 2023
Попри щільний графік, управлінські справи, розпал сесії та екзаменів, Віталій Анатолійович Дем'янчук - ректор МЕГУ, доктор юридичних наук та професор – завітав на пару до третьокурсників факультету журналістики. Однак був там не лише поважним гостем, а й взявся опановувати нову професію – телевізійного кореспондента. 
01 грудня 2023
01 грудня в рамках діяльності Європейської асоціації підготовки журналістів (European Journalism Training Association) відбулась зустріч керівництва асоціації для учасників проекту DESTIN. Головними спікерами зустрічі були Президент асоціації – Aidan White та координатора Nadia Vissers.