Всі новини

14 липня 2024
Вітаємо з Днем народження ректора ПВНЗ "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імен і академіка Степана Дем'янчука" Дем'янчука Віталія Анатолійовича! Колектив та студенти університету від щирого серця вітають ректора, професора, доктора юридичних наук Віталія Анатолійовича Дем'янчука з Днем народження! Шановний Віталію Анатолійовичу! Бути к...
08 липня 2024
5 липня відбулась друга міжнародна конференція Twinning UK-Ukraine 2024 «Роль університетів у повоєнному відновленні України» У столиці Польщі, Варшаві, представники університетів, причетних до реалізації ініціативи, долучились до обговорення результатів та подальших планів.
05 липня 2024
Всеукраїнська акція «Мій олімпійський марафон: шлях до Парижу заради перемоги» була проведена у Приватному вищому навчальному закладі «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» спільно з Олімпійською Академією України та кафедрою фізичної культури і спорту. До заходу долучились представники Рівненського відділ...
05 липня 2024
Доктор філологічних наук, професор, проректор з наукової роботи Наталія Мединська 24.06.2024р. взяла участь у роботі спеціалізованої  вченої ради Д 26.001.19 за спеціальностями 10.02.01 «Українська мова», 10.02.15 «Загальне мовознавство» в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
29 червня 2024
28 червня в рекреаційній зоні Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука випускники отримали дипломи. Під жарким червневим сонцем юні фахівці відкрили нову сторінку свого професійного життя. Урочистостям додали барв виступи творчих колективів нашого університету.