Спортивно-оздоровчий комплекс

Спортивно-оздоровчий комплекс імені В.І. Завацького– засновника факультету здоров’я, фізичної культури і спорту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука – (колишній басейн «Авангард») відновив свою роботу 16 листопада 2001 року . У ньому функціонують 25-метровий басейн на 6 доріжок, залспортивних ігор, масажний зал фізичних процедур, зал атлетичної гімнастики, обладнаний сучасними тренажерами, спеціалізований майданчик з синтетичним покриттям, зал хореографії і оздоровчої гімнастики. Є спеціалізоване приміщення з надання послуг зі спортивного та оздоровчого масажу, тренажерний комплекс літнього типу.

 

 

Спортивно-оздоровчий комплекс імені В.І. Завацького є спортивною базою для підготовки фахівців у галузі фізичної культури і спорту та здоров’я людини. Тут проводяться навчальні заняття зі спортивно-оздоровчих дисциплін: плавання, гімнастики, рухливих ігор, волейболу, баскетболу, футболу. Надаються соціальні послуги для жителів м. Рівне та області.

Спортивно-оздоровчий комплекс імені В.І. Завацького, як об’єкт багатофункціонального призначення також надає послуги рекреаційного та реабілітаційного напрямку. Всі бажаючі можутьпридбати абонементи у плавальний басейн, тренажерний зал, ігрові майданчики. На базі комплексу підвищують свою спортивну майстерність студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, учні ДЮСШ, а такожспортсмени-інваліди. Тренуються кращі спортсмени міста і області: збірна області з плавання, жіноча волейбольна команда Вищої ліги «Регіна», збірна команда з міні-футболу. Об’єкт також використовується в оздоровчому напрямку та проведенні різноманітних змагань.