Телестудія та радіостудія

Телестудія на базі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка СтепанаТСМ Дем’янчука функціонує із 2007 року. Впродовж тривалого часу студенти та працівники факультету налагоджували роботу телестудії щодо формування та запровадження випусків теленовин, підготованих студентами факультету масової комунікації та інформаційних технологій, як результат – це інформаційний випуск під назвою ТСМ (Телевізійна служба МЕГУ).

Із 2008 року вищезгадана програма набула систематичності, її періодичність становить один раз у тиждень.

Керівником даного проекту є один з провідних журналістів телевізійників м. Рівного Андрій Григорович Смусь та декан факультету масової комунікації та інформаційних технологій Ольга Андріївна Мітчук.

Телевізійна служба МЕГУ є базою для набуття практичних навичок студентів-журналістів факультету масової комунікації та інформаційних технологій. Студенти факультету постійно знаходяться в епіцентрі останніх університетських подій. Також на базі телестудії кожного року під час проведення «Бузкових Фестин» організовується теле-кастинг серед студентів університету. Студійну апаратуру використовують для зйомок бакалаврських робіт студентів-тележурналістів та загальноуніверситетських заходів таких як:

  • Студентська весна
  • Перлина МЕГУ
  • Творчість молодих
  • КВК «Кубок ректора»
  • Концерт викладачів
  • «Бузкові Фестини»

Телестудія займається виготовленням рекламного ролика університету, яка транслюється на провідних телеканалах Рівного.

Викладачі факультету масової комунікації та інформаційних технологій використовують телестудію, як базу для практичних занять зі студентами спеціалізації тележурналістика.

Навчальна теле-радіостудія створює можливість торкнутися до журналістської практики,  допомагає майбутнім фахівцям готувати свої телематеріали.

ИПКА

Радіостудія

Радіостудія «Університетська хвиля» працює як університетський засіб масової інформації у проводовому мовленні, створюючи та транслюючи звукові програми цікаві для викладачів, працівників ВНЗ та студентів. А також як навчальна лабораторія для проведення практичних занять зі студентами, що навчаються на факультеті масової комунікації та інформаційних технологій за обраною спеціалізацією.

Перші радіопрограми були створені у середині травня 2010 року, а вже з першого вересня вони стали виходити регулярно — щовівторка та щоп’ятниці. Слухачі дізнаються про останні події, які стосуються університетського життя, чи до яких були причетні представники нашого вузу. Також пропонується прослухати цікаві історичні факти зі світової та української історії. Під час перерв між заняттями звучить неголосний музично-пісенний фон, оголошення, музичні привітання.

РОР