Туристичний клуб МЕГУ

Туристичний клуб «Paradise» MEGU

У лютому 2012 року започаткував своє існування туристичний клуб «СалаМандри» МЕГУ. Хоча за досить короткий час  діяльності клуб вже гучно заявив про свої можливості, займав перші та призові місця у чемпіонаті Рівненської області з гірського туризму та пішохідного туризму. Впевнено можна заявити, що це лише початок,  в засновників клубу серйозні плани щодо втілення переможних цілей  нашими студентами в досягненні перемог  і в створенні туристичного іміджу на міжнародній арені серед  Європейських університетів, які популяризують туризм рідного краю і здоровий спосіб життя. Членам клубу і водна стихія під силу,  щороку у червні команда тур клубу організовує 150 кілометровий 5-6-ти денний спортивний водний сплав на катамаранах по річці Случ від Новограда-Волинського до Березного.

Ініціатор створення та  керівник турклубу Майстер спорту України зі спортивного туризму, старший викладач кафедри географії і туризму - Токар Олексій Ігорович за підтримки ректора - Дем’янчука Анатолія Степановича, проректора - Терновик Наталії Анатоліївни.

fgt

Члени тур клубу «СалаМандри» МЕГУ, викладачі кафедри географії і туризму Олексій Токар та Андрій  Романів (до 2015 року) неодноразово в рамках акції «Прапор МЕГУ на вершинах світу»  підкоряли вершини Кавказьких гір (г. Ельбрус 5642 м), Уральських гір (г. Народна 1895 м. та ряд інших складних вершин), Альп (г. Монблан 4810 м), Скандинавських гір – г. Галгеппігген (2469 м), Словацьких Татр (гора Герлаховський Штіт 2655 м), Австрійських Альп (Гросглокнер 3898 м), двічі здійснювали експедиції у Кавказькі гори Грузії зі сходженням на вершину Лайла 4008 м.

ИПЕ

Туристичний клуб «СалаМандри» МЕГУ створений з метою розвитку туризму серед студентів та працівників Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. акад. С. Дем’янчука, сприянню всебічному розвитку студентів, формуванню здорового способу життя. Основними завданнями турклубу є виховання гармонійно розвиненої особистості студента, організація дозвілля студентської молоді; екологічне, патріотичне та моральне виховання, організація туристських, екологічних, краєзнавчих та комплексних експедицій, подорожей, зльотів, змагань.

wsed

Членами ТК «СалаМандри» МЕГУ можуть бути всі студенти університету незалежно від форми навчання, аспіранти, співробітники та випускники МЕГУ ім. акад. С.Дем’янчука.
 Безумовно це початок, і список досягнень клубу зростатиме, як і кількість його членів, адже кожного року традиційно, організовується літній туристичний 130 кілометровий, 7-ми денний, студентський похід Карпатськими горами зі сходженням на гору Говерлу 2061 м. (найвищу точку України).
А взимку, впродовж уже декількох років організовується для студентів університету – членів тур клубу «СалаМандри» МЕГУ «Зимова школа-семінар «Безпека туристів в горах» зі сходженнями на вершину Говерла 2061 та гору Петрос 2020 м.

efd

Це старт для  кожного студента, який не просто стане членом клубу, але підпишеться  бути відданим покликанню до першості над собою і власне підтримати університет в благій місії до покращення перебування великої студентської родини на весь період здобуття професії і надбанням для розуму та душі. 

В травні 2021 року проведено ребрендінг назви туристичного клубу на «Paradise MEGU».