23 лютого 2024

Відбувся круглий стіл «Анатомія – абетка студента-медика» за  організації кафедри фундаментальних дисциплін КЗВО «Рівненська медична академія». В заході прийняли участь доцент кафедри здоров’я людини та фізичної терапії Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. акад. С. Дем’янчука Боровець Оксана Василівна та студенти спеціальності: Фізична терапія, ерготерапія.

Круглий стіл ЗФКіС

Відмінним аспектом цього круглого столу була можливість послухати цікаві доповіді студентів та досвідчених викладачів, які поділилися своїми знаннями та порадами зі студентами.

Круглий стіл ЗФКіС

Загалом, цей круглий стіл став гарною можливістю для студентів зібратися разом, обговорити важливі теми та збагатити свої знання в анатомії, відчути, що анатомія дійсно є абеткою, основою медичної освіти та  фундаментальною наукою.