20 листопада 2023

Змагання у Польсько-українському адаптаційному центрі МЕГУ.
Від 15 до 21 листопада у Польсько-українському адаптаційному центрі МЕГУ були проведені міні-турніри серед різних груп відвідувачів адаптаційного центру в рамках спільної реалізації із польським партнером ,, Товариством AZS WSG проєкту ,,RITA - зміни в регіоні", що фінансуються та реалізуються фундаціями. ,,Свобода" і ,,Освіта для демократії".

МЕГУ

Активну участь в організації та проведенні змагань прийняли студенти факультету ЗФКС, кафедри здоров'я людини та фіізичної терапії. Відповідно до напрацювань учасниками міжнародної програми RITA,, Ерготерапія засобами адаптивних ігор "від Міжнародного економіко-гуманарного університету імені академіка Степана Дем'янчука внесені зміни у програму та правила змагань. Турнір пройшов у позитивній, дружній, змагальній атмосфері.

МЕГУ

Учасники турніру з адаптивних спортивних ігор отримали призи-подарунки, поділилися своїми враженнями від занять та висловили бажання продовжувати такі цікаві та корисні заняття в адаптаційному центрі.