20 вересня 2023

На факультеті здоров’я, фізичної культури і спорту відбулось знайомство першокурсників з храмом науки та знань - бібліотекою_МЕГУ.

Директорка бібліотеки Ольга Підлужна провела екскурсію бібліотекою та ознайомила студентів першого курсу спеціальності: «017 - Фізична культура і спорт; 227 – Фізична терапія, ерготерапія; 014 – Середня освіта. Фізичне виховання» разом з кураторами із бібліотечним фондом «Анатомія людини, фізіологія людини, теорія і методика фізичної терапії, основи фізичної терапії,

ЗФКіС

методика та техніка класичного масажу, організація спортивно оздоровчих заходів», з фондом довідкових видань, пояснила, які є фахові видання, а також роз'яснила правила користування книгозбірнею. Окремо зупинилися на використанні студентами цифрового освітнього простору бібліотеки: електронним каталогом, базами даних: університетський репозитарій та цифрова освіта.

ЗФКіС

Бібліотека для більшості користувачів в сучасному світі – це не лише інструмент, а й середовище існування, яке відкриває нові можливості для навчання.