07 квітня 2023

7 квітня 2023 року відбулася зустріч з директором Обласної дитячої юнацької спортивної школи олімпійського резерву, Президентом баскетбольного клубу «БК Рівне», майстром спорту міжнародного класу з баскетболу, віце-президентомом ФБУ з напряму розвитку дитячого баскетболу, випускником  Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем՚янчука Сергієм Ліщуком і ректором університету, доктором юридичних наук, професором Віталієм Дем’янчуком.

Нова співпраця

В рамках зустрічі обговорювалися перспективи подальшої співпраці: популяризації дитячо-юнацького спорту у м. Рівне, проведення спільних спортивних, науково-практичних заходів, підготовки тренерів за освітньо-професійною програмою  «Фізична культура і спорт», спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» першого (бакалаврського) і другого (магістерський) рівнів, галузі знань: 01 Освіта/ Педагогіка.

Нова співпраця