04 квітня 2023

Війна, як невід’ємна частина нашого сьогодення,  не дає жодного морального права бути осторонь,  свідомому українцю. Незважаючи на професію і вид нашої діяльності, ми маємо робити все – задля перемоги.
Не виключенням є і ПВНЗ Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука,  у якому навчаються майбутні фахівці найбільш потрібних спеціальностей, з огляду на виклики сьогодення.

03 квітня 2023 року відбулася зустріч ректора  ПВНЗ Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука,  професора Дем’янчука Віталія та головного лікаря  Міської дитячої лікарні Рівненської міської ради, Миколи Надєйка.
На зустрічі також присутніми були: декан факультету здоров’я, фізичної культури та спорту, доцент Вадим Коваль та завідувач кафедри здоров’я людини  та фізичної терапії, професор  Ірина Поташнюк.

Співпраця

Представники установ поділилися найбільш проблемними регіональними питаннями у сфері реабілітації, лікування та підготовки майбутніх спеціалістів у галузі охорони здоров’я.

Були досягнуті попередні домовленості,  щодо реалізації спільних проєктів.

Результатом зустрічі стало підписання угоди про організацію філії кафедри здоров’я людини та фізичної терапії на базі Рівненської міської дитячої лікарні.