21 травня 2021

20 травня в ДЮСШ № 4 (м. Рівне) відбулася перша гра фінальної серії Чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Вищої ліги  - БК «РІВНЕ» - БК «БІПА» (м. Одеса).

Нагадаємо, що президентом БК «РІВНЕ» є відомий  спортсмен МСМК Ліщук Сергій Володимирович.

ке

Кандидат економічних наук Ліщук Сергій Володимирович є випускником «Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука», а наразі – штатний викладач кафедри Фізичної культури і спорту нашого ВНЗ. Саме тому у рамках своєї дисципліни «Спортивні ігри з  методикою викладання», на цей спортивний захід,  ним були запрошені  студенти 1 курсу (груп: ЗФВ(б)-01,  ЗФК(б)-01,  ЗФК(б)-02).

rwg

Варто зазначити, що в складі БК «РІВНЕ» грають випускники та студенти «Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука». Наш універcитет завжди забезпечує максимальну підтримку, цьому виду спорту, на Рівненщині).

Щодо самої гри, то наша команда перемогла у напруженому матчі з рахунком 98-94 ОТ. Студенти-глядачі отримали безліч позитивних емоцій.Бажаємо БК «РІВНЕ» довести фінальну серію до загальної перемоги!!!