24 травня 2021

З 21 по 23 травня на базі санаторно-відпочинкового комплексу "Електронік" відбувався Студентський форум "ТАК!" здоровому і активному способу життя!

hdf

50 студентів протягом трьох днів поглиблювали свої знання щодо методів збереження та покращення здоров'я, а також вчилися популяризувати корисні звички серед ровесників та молоді в цілому.

gjh

Складні завдання, групові вправи, гумор, емоції та драйв - саме так пройшли ці 3 дні за містом.

hg

Ми особливо пишаємося тим, що даний захід проводився за підтримки Рівненської обласної державної адміністрації. Саме синергія між закладами освіти, органами влади та громадським сектором створює умови для зростання справжніх громадян. Ми не дарма згадали про громадський сектор, адже значний внесок в реалізацію даного проєкту здійснили Студентська рада МЕГУ, ГО "Асоціація студентів МЕГУ" та ГО "Асоціація випускників МЕГУ".