22 вересня 2023

21 вересня на факультеті здоров'я, фізичної культури і спорту відбувся навчально - практичний семінар «Сучасні методики та засоби реабілітації у фізичній терапії». Захід реалізовано у рамках відзначення 30-річчя університету.

Після реєстрації учасники прослухали вступне слово та привітання від проректора з навчально-методичної роботи та гуманітарної освіти, кандидата педагогічних наук Олени Яницької, завідувача кафедри здоров'я людини та фізичної терапії, кандидата медичних наук Петра Подоляка та старшого викладача кафедри здоров’я людини та фізичної терапії Ігора Петрука. Представники організаційного комітету відзначили важливість постійного підвищення кваліфікації здобувачів та необхідність заглиблюватися у конкретні теми, що висвітлювалися спікерами.

МЕГУ

Студенти заслухали виступи та взяли участь у майстер-класах. Реабілітолог-кінезіолог, засновник студії спортивного масажу «Вест-спорт масаж» Степан Сидорук ознайомив здобувачів із кінезіотейпуванням, а саме з сучасними методиками у фізичній терапії. Реабілітолог, магістр ерготерапії, засновник центру масажу «Довіра» Віра Дмитрук майстерно занурила присутніх у тему адгезивного капсуліту, а саме біомеханіки, корекції, терапії. Старший викладач кафедри здоров’я людини та фізичної терапії, лікар спортивної медицини вищої кваліфікаційної категорії Ігор Петрук розповів теоретичну частину та наочно продемонстрував тему пропріоцептивної нейром’язової фасилітації і використання thera band. Викладач показав методики, що використовуються при дисфункціях плечового суглобу.

ЗФКіС

Присутні активно долучалися до демонстрацій та на власному досвіді відчули специфіку роботи у вказаних напрямках.