01 травня 2024

пам’яті професора Віктора Завацького
Відбувся традиційний відкритий Чемпіонат Рівненської області з футболу серед спортсменів з порушеннями слуху та з наслідками ДЦП пам’яті професора, доктора біологічних наук Віктора Завацького.
  Участь у змаганнях взяли шість команд з міста Рівного, Спеціальної школи в місті Острог та команда Волинської області.
foto1
В урочистому відкритті змагань взяли участь начальник Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Андрій Демчук, заступник директора КЗ «РОДЮСШОР» Іван Власик, голова Рівненської обласної асоціації футболу Олег Кучер, доцент кафедри теорії і методики фізичного виховання та адаптивної фізичної культури Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» Ярослав Кравчук.
foto1
У підсумку чемпіоном області стала команда Рівне-1 (з порушеннями слуху), друге місце виборола команда Рівне-ветерани (з порушеннями слуху), третє місце посіла команда Спеціальної школи в місті Острог (з порушеннями слуху).
Студенти факультету здоров’я, фізичної культури і спорту мали змогу на практиці ознайомитися з особливостями проведення змагань з футболу серед спортсменів з порушеннями слуху та з наслідками ДЦП.
Дякуємо ЗСУ за захист та можливість проводити змагання!!!