07 грудня 2023

6 грудня студенти факультету ЗФКС МЕГУ , в рамках реалізації міжнародної програми RITA ,, Ерготерапія засобами адаптивних ігор" провели виїзний турнір Польсько-українського адаптаційного центру МЕГУ серед дітей внутрішньо переміщених осіб у Корнинському ліцеї, Рівненського району.
Новини
Учасники турніру, які переїхали на тимчасове проживання із Запорізької, Харківської, Донецької областей досягнули гарних результатів, що полягають не тільки у підсумкових балах але ,насамперед, у отриманні позитивних емоцій. Через повітряну тривогу завершення турніру та вручення подарунків відбулося у бомбосховищі. Всі учасники заходу отримали святкові подарунки та ще довго ділилися враженнями від проведення змагань.
Новини