07 грудня 2022

З метою популяризації здорового способу життя і залучення студентів до спорту в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені акад. С.Дем’янчука пройшли змагання з волейболу серед студентів факультетів. Команди активно змагалися між собою. За результатами напруженої боротьби перше місце посіла команда факультету здоров’я фізичної культури і спорту, друге місце виборола команда історико-філологічного факультету, третє - команда факультету європейської освіти.

волейбол

«В МЕГУ приділяється велика увага щодо розвитку фізичної культури і спорту, формуванню здорового способу життя як студентів так і викладачів. Впродовж року серед студентської молоді проходить спартакіада з різних видів спорту.

Студенти

Окрім занять з фізичної культури, на високому професійному рівні проводиться оздоровча та спортивно-масова робота, працюють спортивні секції. Змагання з волейболу серед студентів факультетів пройшли в дружній атмосфері. Найблищим часом плануємо провести змагання між студентською командою-переможцем змагань та командою у складі викладачів університету. Бажаємо в майбутньому нашій студентській молоді  перемог як на спортивній, так і навчальній, науковій ниві», - зазначила проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку професор Наталія Терновик.