04 червня 2021

У Дніпрі завершився чемпіонат України серед молоді і юніорів з веслування на байдарках і каное, який був відбірковим на чемпіонати Європи і світу серед юніорів. Блискуче виступили на головних змаганнях України наші спортсмени, а саме:

io;

Андрій ШКАРНЕГА в каное - четвірка на дистанції 500 м. - I місце,  каное – одиночка на 500 м. - II місце, в каное - двіці на 1000 м. - II місце, на 500 м. - II місце.

'9['

Катерина БЕЗНЮК в категорії каное – одиночка на дистанції 1000 м. стала переможницею, на дистанції 500м. - III місце та в каное - двійці на 500 м. - III місце.

op[-[

У  категорії каное - четвірка Костянтин АНФЬОРОВ став бронзовим призерам. Також в каное - двійці Костянтин АНФЬОРОВ на 1000 м. посів III – місце.

0p0

Вітаємо наших спортсменів та їхніх тренерів Олександра МАКСИМЧУКА та Олександра ПАВЛЮКА з вдалим виступом на змаганнях!