Заочне навчання

Керівництво роботою на заочній формі навчання здійснює проректор заочної форми навчання кандидат педагогічних наук Дем’янчук Т. О.

Дем'янчук Т.О.Вперше набір на навчання без відриву від виробництва був проведений на педагогічному та економічному факультетах у 1993 році. Упродовж цього часу на цих факультетах підготовлено більше чотирьох тисяч вчителів для роботи у школах та інших закладах освіти; більше двох тисяч економістів-фінансистів та менеджерів, які працюють у різних фінансових установах: податковій службі, казначействах, страхових компаніях, фінансових відділах та державних цільових фондах (пенсійного та соціального захисту, соціального страхування), антимонопольному комітеті, на підприємствах та в приватних фірмах. Багато випускників забезпечили роботою не лише себе, а й інших – стали підприємцями, заснувавши власні фірми. Сьогодні на обох факультетах здійснюються набір на освітній рівень «Магістр».

У 1994 році здійснювався набір на історико-філологічний факультет, а в 1999 році перші дипломи філолога отримали 47 студентів. У 2009 році розпочато навчання на освітньому рівні «Магістр». Сьогодні на ній навчаються 77 студентів.

У 2003 році вперше був здійснений випуск спеціалістів на факультеті „Здоров’я, фізичної культури та спорту”. Нині це більше двох тисяч випускників, які працюють фахівцями в галузі фізичної культури і спорту, фізичної реабілітації, фізичної терапії. У 2005 році відкрито набір на освітній рівень «Магістр». Сьогодні студенти навчаються за освітніми програмами «Фізична терапія (ерготерапія)», «Середня освіта. Фізична культура», «Фізична культура і спорт».

На факультеті кібернетики перші дипломи спеціалістів з інформатики і прикладної математики вручались студентам заочного відділення в 2005 році, а із 2009 року працює магістратура. Зараз студенти отримують дипломи магістра за освітніми програмами  «Середня освіта. Інформатика та математика», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології».

На факультеті «Журналістики» перший набір був здійснений у 2004 році. В 2010 році була відкрита магістратура. Випускники факультету працюють у міжнародних, всеукраїнських та обласних мас-медіа.

Історія юридичного факультету починається від 2007 року. Дипломи за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» отримали 300 студентів, більшість яких вже працевлаштована за спеціальністю. На факультеті функціонує магістратура.

Набір студентів на природничо-географічному факультеті розпочався в 2001 році, а з 2007 року почала функціонувати магістратура. За час існування факультету дипломи отримали більше 500 випускників, які успішно працюють в галузі географії та туризму.

Студенти заочної форми навчання займаються науковою роботою. Матеріали їх наукових пошуків опубліковані не лише у збірниках статей молодих науковців університету, а і в інших збірниках Всеукраїнських конференцій та наукових журналах.

Більше десяти випускників стали викладачами нашого навчального закладу і продовжують працювати у наукових темах, які вони досліджували будучи студентами. Випускниця 1999 року Назаревич Вікторія В'ячеславівна, перша серед випускників заочної форми навчання, захистила кандидатську дисертацію і стала кандидатом психологічних наук.  Сьогодні наші випускники вже стали докторами наук: Красовська О.О., Марчук О.О.. А кандидатські дисертації захистили Терновик Н.А. (проректор з організаційно-виховної роботи та соціальних питань й розвитку), Романова В.І., Коваль В.В., Мороз О.І., Мельничук Л.Б., Міськова Н.М., Хом’як О.А., Шкабаріна М.А., Яцюрик А.О.

Університет пишається успіхами студентів-спортсменів, які досягли значних результатів на міжнародних змаганнях. Серед них :

  • Косенко Ігор, заслужений майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи та Всесвітніх ігор, чемпіон Параолімпійських ігор із футболу серед спортсменів ДЦП. Він відзначений урядовими нагородами: повний кавалер ордену «За заслуги», орденом «За мужність» ІІІ ступеню.
  • Колесова Наталія, майстер спорту міжнародного класу, чотирьох разова чемпіонка України зі спортивних танців на візках, срібна призерка чемпіонату світу, триразова володарка кубка світу.
  • Помінов Олександр, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи та світу, учасник Параолімпійських ігор серед спортсменів з вадами зору (дзюдо).
  • Набухотний Роман, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон Європи та світу з пауерліфтингу  серед спортсменів з вадами зору.
  • Фролов Сергій, майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий призер  Дефолімпійських ігор з футболу серед спортсменів з вадами слуху, нагороджений ордером «За мужність» ІІ ступеню. 

Університет гордиться і своїми випускниками:

  • Горбатюком Миколою Дмитровичем – депутатом Верховної ради двох скликаннь, екс-головою ДПА Житомирської області, державним радником податкової служби 2 рангу, який відзначений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня, орденом Нестора Літописця.
  • Пилипчуком Володимиром Олександровичем – екс-головою Державної адміністрації Рівненського району, начальником управління ЖКГ в м. Рівне.
  • Максимовим Сергієм Володимировичем – екс-начальником Обласного управління МВС України в Рівненській області.
  • Максимяком Григорієм Івановичем – головним лікарем Рівненського онкодиспансера .
  • Єнікеєвою Вікторією Миколаївною - головним лікарем КП «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради, заслуженим лікарем України, кандидатом медичних наук.
  • Кучером Віктором Олександровичем – екс - начальником обласного центру інвалідного спорту "Інваспорт", почесним працівником фізичної культури і спорту України;
  • Строкатюк Людмилою Іванівною – директором регіонального реабілітаційного центру м. Шепетівка;
  • Мартиненком Олександром Віталійовичем – майстром спорту з боксу, заслуженим тренером України, суддею міжнародної категорії ЕАВА.
  • Ліпським Віталієм Володимировичем – заступником директора департаменту, начальником управління молодіжної політики та спорту, департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської облдержадміністрації.
  • Нагорним Петром Васильовичем – заступником начальника управління – начальником відділу з питань фізичної культури і спорту.
  • Куцелем Віктором Андрійовичем- директором ДЮСША Здолбунівської районної ради Рівненської області.
  • Гуцалюком Ігорем Анатолійовичем – заслуженим майстром спорту України, президентом асоціації професійних єдиноборств.
  • Фесовцем Олександром Миколайовичем - заслуженим тренером України з пауерліфтингу.
  • Поліщуком Олександром Петровичем  начальником управління інформаційної діяльності в Рівненській облдержадміністрації.
  • Сасюк Наталією Володимирівною – заслуженою вчителькою України, директором Рівненського обласного ліцею, відмінником освіти, нагороджена медаллю Сухомлинського.
  • Чекан Оксаною Іванівною – кандидатом педагогічних наук, доцентом Мукачівського державного університету.
  • Шигоревою Юлією Сергієвною – директоркою департаменту розвитку адміністративних послуг соціальної, молодіжної політики та спорту  Рівненської облдержадміністрації.
  • Горбатюк Людмилою Володимирівною – генеральним директором РА «МБ Медіа», уповноваженою особою «Music Box UA».
  • Полінкевич Маріанною Михайлівною – завідувачкою закладу ДО «Дзвіночок» Хустської ТГ.
  • Кричфалушій Маріанною Михайлівною – завідувачкою закладу ДО «Малятко» Хустської ТГ.
  • Хмарою Любов Данилівною – вчителем (методистом, переможцем конкурсу «Кращий вчитель року», лауреатом премії імені Августина Волошина, регіональним тренером НУШ, експертом)сепервізором, сертифікації вчителів початкових класів НУШ.
  • Арсентьєвою Тетяною Петрівною - провідним фахівцем із зв’язків з громадськістю та пресою у Державному науково-технічному центрі радіаційної безпеки та багатьма-багатьма іншими.

Сьогодні на заочній формі навчається більше двох тисяч студентів. Розширюється перелік спеціальностей. Якщо 28 років тому на заочній формі навчання готували фахівців тільки з трьох спеціальностей, то в 2021 році студенти навчаються за 36 освітніми програмами.