Кафедра теорії і методики журналістської творчості

Завідувач кафедри Шаповал Юрий Григорович. Академік ВШУ, доктор філологічних наук, професор. Професор кафедри теорії і методики журналістської творчості.

Кафедра є серцевиною інформаційної життєдіяльності Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука та його структурних підрозділів, зокрема факультетів, відділів, наукової, виховної, спортивної, міжнародної діяльності тощо.

Кафедрою забезпечується викладання дисциплін спеціалізацій: робота у пресі та інформаційних агентствах та журналістська робота на телебаченні.

На кафедрі теорії та методики журналістської творчості працюють доктор філологічних наук: Ю.Г.Шаповал, кандидати наук із соціальних комунікацій В. В. Золяк, А. Г. Смусь, Лауреати Національної премії України імені Тараса Шевченка,  заслужені журналісти України: П. П. Мідріган, А. І. Бабінець, В. С. Мазаний, член Спілки фотохудожників України, з 2000 по 2004 роки — голова Рівненської обласної організації Національної Спілки фотохудожників України, член правління Національної Спілки фотохудожників України, заслужений художник Міжнародної Федерації фотомистецтва (EFIAP), член Національної Спілки журналістів України, член Національної Спілки краєзнавців України, Посол Миру О. М.Харват та провідні журналісти всеукраїнських та обласних засобів масової інформації.