20 вересня 2021

Це  свято було започатковано Генеральною конференцією  ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку.

Факультет Здоров’я, фізичної культури і спорту  «Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука» традиційно підтримує ініціативу Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і Спортивної студентської спілки України та відзначає Міжнародний день студентського спорту.

укйф

Студенти першого курсу усіх спеціальностей факультету були залучені до святкування  Міжнародного дня студентського  спорту у парку відпочинку імені Т.Г. Шевченка (м. Рівне), яке було організоване відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки спільно з відділенням Національного олімпійського комітету в Рівненській області.

ку

В рамках святкування відбулися загальна розминка з чемпіоном, легкоатлетичний забіг та різні рухові активності. Всі учасники отримали сертифікати участі в забігу, а переможці та учасники рухових активностей різні заохочувальні подарунки.