17 вересня 2021

17 вересня 2021 року  на факультеті здоров’я, фізичної культури і спорту  Міжнародного-економіко-гуманітарного університету імена академіка Степана Дем’янчука  - День пам’яті   першого декана факультету Завацького Віктора Івановича, з нагоди 75-річчя від дня народження  засновника факультету. Віктора Івановича Завацького (доктора біологічних наук, професора, кореспондента Української академії наук національного прогресу)  знало і любило багато людей в Україні та за її межами.

cse

Він був завжди усміхнених і привітний, гостинний та щирий, відвертий та наполегливий. У 1998 році Віктора Завацького запросили до Рівненського економіко-гуманітарного університету, на посаду декана факультету здоров’я, фізичної культури і спорту. З 2000 року він працював проректором з наукової роботи  у Міжнародному університету «РЕГІ» імені академіка Степана Дем’янчука. Він опублікував понад 200 науково-методичних праць, у тому числі 9 монографій та навчальних посібників. Багато зусиль науковець доклав задля становлення і розвитку факультету здоров’я, фізичної культури і спорту.

cew2

Основним напрямом його наукової діяльності було відновлення і зміцнення здоров’я осіб різного віку засобами фізичної культури і спорту. Традиційно в цей день усім студентам факультету демонструється фільм присвячений пам’яті нашого ПЕРШОГО ДЕКАНА.