30 квітня 2024

29 квітня на історико-філологічному факультеті доценткою кафедри української мови та літератури Саркісовою Іванною було проведено відкрите практичне заняття з історії зарубіжної літератури на тему: «Проблема вибору і її гуманістичне вирішення у романі Альбера Камю “Чума”» для студентів спеціальностей: 014 Середня освіта. Українська мова і література, Мова і література (англійська).

відкрита пара іфф

Доц. Саркісова І. А. фахово організувала роботу студентів на занятті: застосувала сучасний інструментарій для аналізу жанру, проблем, тематики, системи образів роману А. Камю «Чума». Під час практичного заняття Іванна Адамівна використала різнопланові методи, прийоми, форми роботи, зокрема, інтерактивні, активізувала роботу за допомогою проблемних запитань. Студенти разом з викладачкою обговорили зв'язок твору із подіями сучасності.

відкрита пара іфф

На показовому занятті були присутні декан історико-філологічного факультету проф. Груба Т. Л., завідувачі кафедр: Овдійчук Л. М., Будз І. Ф., Кочмар Д. А. та студенти 2 і 4 курсу, які долучалися до обговорення проблемних питань.