30 квітня 2024

У ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Демʼянчука для здобувачів освіти провели майстер-клас «Великодня писанка». Організували захід виховний  відділ університету й викладачі кафедри теорії та методик початкової освіти доктор педагогічних наук, професор Ольга Красовська, кандидат педагогічних наук, доцентка Ольга Хомʼяк.
Багато хто із студентів вперше у своєму житті займався розписом писанки. Майстер-клас був цікавим, надзвичайно інформативним і практичним. Долучившись до вікової традиції розпису писанок, усі учасники майстер-класу засвідчили свою пошану давній українській культурі.

Крашанки

«Багате художньо-духовне життя українського народу є невичерпною скарбницею для вивчення. Культура етнічних регіонів Полісся сформована на унікальних формах декоративно-прикладного мистецтва, серед яких чільне місце займає писанкарство.

Писанки

Традиції прикрашання великодніх яєць орнаментальними розписами збережені і в наш час. Основною метою проведення майстер-класу було популяризувати серед студентської молоді давнє ремесло, зацікавити графічною естетикою та виконати писанкові розписи»,- розповіла завідувачка кафедри теорії та методик початкової освіти, доктор педагогічних наук, професор Ольга Красовська.