12 лютого 2024

12 лютого 2024 року на факультеті здоров’я, фізичної культури і спорту відбулася настановча конференція у змішаному режимі для студентів 2 курсу спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» першого (бакалаврського) рівня, які навчаються за освітніми професійними програмами «Фізична культура і спорт» і «Фізкультурно-спортивна реабілітація». У заході взяли участь керівники-методисти кафедр фізичної культури і спорту, теорії і методики фізичного виховання та адаптивної фізичної культури Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», представники дитячо-юнацьких шкіл м. Рівне і Рівненської області, представники фітнес-клубів, стейкхолдери.  Це перша практика для студентів, яка у подальшому стане базовою для проходження тренерської практики і практики за профілем майбутньої професії.

ЗФКіС

Керівник практики, доцент Сотник Ж. Г. ознайомила здобувачів вищої освіти з програмою практики, нормативно-правовими документами, обов’язками та правами студента-практиканта, основними етапами та видами діяльності у період практики, формами звітування та критеріями оцінювання результатів практики.

Доцент Романова В. І. детально зупинилися на особливостях проходження ознайомчої практики, модулях практики, заповнення щоденника проходження практики та оформлення звітної документації.

Під час заходу у студентів виникали питання з різних аспектів. Зустріч пройшла в атмосфері взаєморозуміння та відкритості.

Бажаємо студентам натхнення та успіху для плідного проходження практики, впевненості у правильному виборі своєї майбутньої професії.