12 лютого 2024

Про стан наукової діяльності та аспірантури університету на засіданні науково-методичної комісії прозвітувала Оксана Яроменко, кандидат географічних наук, доцент, начальник відділу з наукової діяльності та аспірантури, яка наголосила, що наукова робота в МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука реалізується у відповідності до напрямів наукової діяльності. Проаналізувала публікаційну активність науково-педагогічних працівників, відзначила активну участь викладачів у міжнародних, всеукраїнських, регіональних конференціях та інших наукових заходах.

наукова робота

До наукової діяльності в університеті залучені здобувачі вищої освіти бакалаврського, магістерського та третього (освітньо-наукового) рівнів; наукова робота провадиться Студентським науковим товариством та Радою Молодих учених. Було заслухано звіти аспірантів щодо виконання освітньої та наукової складової за звітний період.

Наукова робота

Випусковими кафедрами університету зареєстровано теми науково-дослідницьких робіт в УкрІНТEІ та надано їм державний реєстраційний номер, що дало можливість окреслити перспективний план наукової діяльності.

Нпукова робота