Вступна кампанія
RadioMEGU
Міжнародні мовні тести
Вступ без ЗНО

МЕГУ - це стиль життя. Жага знань, бажання більшого, незважаючи на перешкоди
МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта!
МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку!
МЕГУ – розвиваємося для тебе!
МЕГУ – це вибір лідерів!
МЕГУ – твій шлях в майбутнє!
МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом!
МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти!

Репозитарій університету
Цифрова бібліотека
Електроний каталог
Науковий збірник
ДЕМ'ЯНЧУК ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
доктор юридичних наук, професор.
За 30 років наш університет підготував 37 000 тисяч компетентних і конкурентоспроможних фахівців.
Освітній процес забезпечує висококваліфікований науково-педагогічний колектив – 122 особи, серед яких: доктори наук, професори, кандидати наук, доценти, старші викладачі, Заслужені працівники освіти України, дійсні члени академій наук України, дійсні члени Міжнародних академій.

У нашому університеті:

• проводиться практико-орієнтоване навчання;
  • існує тісна співпраця з роботодавцями;
  • реалізуються поточні освітні програми;
  • ми поважаємо кожного учня;
  • існує індивідуальна траєкторія розвитку;
  • ми впроваджуємо міжнародні підходи до навчання та розвитку;
  • ми постійно прагнемо до досконалості.

05 травня 2024
Шановні колеги та студенти, від щирого серця вітаю вас із Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!  Нехай Святий Великдень несе довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у світле майбутнє, наповнює ваші серця любов'ю, живить душу та укріплює віру. Нехай господня ласка зігріває і навчає щастя!  🔹Христос Воскрес!  🔹Воістину Воскрес!  Ректор, Віталій ДЕМ'ЯНЧУК.
02 травня 2024
30 квітня 2024 року на історико-філологічному факультеті в рамках діяльності студентського інтеркультурного клубу «Opening the Borders» відбувся захід з віртуального обміну зі здобувачами МЕГУ і Сілезького технологічного університету (Польща). Українську сторону в дискусії, присвяченій конфлікту поколінь, представили студенти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності «014 Середня освіта. Мова і література (англійська)» історико-філологічного факультету.
Міжнародні проекти

Програма Європейського Союзу, яка підтримує проекти, партнерства, діяльність та мобільність у сфері освіти, професійної діяльності
навчання, молодь та спорт.

destin

Журналістська освіта для демократії в Україні: розвиток стандартів, доброчесності та професіоналізму.

Міжнародні мовні тести
Міжнародна співпраця