Навчально-методична робота кафедри

Навчально-методична робота кафедри

Методична робота є важливою складовою освітнього процесу в закладі вищої освіти й спрямована на вирішення завдань із підвищення якості підготовки фахівців на основі комплексного підходу до вдосконалення змісту, організації й методів навчання.

З метою підвищення професійної майстерності викладачів на педагогічному факультеті використовуються різноманітні форми методичної роботи:

  • засідання навчально-методичної ради факультету, де беруть участь викладачі кафедр;
  • навчально-методичні семінари, конференції, педагогічні читання з актуальних питань освітнього процесу;
  • тижні кафедр;
  • відкриті та інструктивно-методичні заняття, майстер-класи;
  • контрольні та взаємні відвідування занять;
  • виставки педагогічних досягнень викладачів;
  • методичні консультації.

В Університеті, на базі педагогічного факультету працює Школа педагогічної майстерності.

Навчально-методична робота кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти спрямована на методичне забезпечення й удосконалення існуючих форм і методів роботи зі студентами. Серед основних напрямів такої роботи колективу кафедри можна визначити:

  • підготовка та презентація навчально-методичних посібників, методичних рекомендацій до практичних занять та самостійної роботи студентів;
  • створення навчально-методичних комплексів з дисциплін у відповідності із сучасними вимогами до рівня підготовки фахівців;
  • аналіз забезпеченості навчального процесу навчально-методичною літературою, формування поточних планів видання підручників, навчальних і методичних посібників;
  • вивчення, узагальнення й поширення позитивного досвіду навчально-методичної роботи, передових прийомів і методів проведення навчальних занять та організаційних форм навчання;
  • підвищення педагогічно-професійної майстерності викладачів кафедри шляхом 
  • організація системи підвищення педагогічної майстерності викладачів кафедри шляхом участі у вебінарах, семінарах, відкритих та гостьових лекціях, конференціях, обміну досвідом роботи через проведення відкритих занять, підвищення їхньої кваліфікації.

Викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти організовують навчальний процес в спеціально обладнаних та оформлених аудиторіях. Є кабінет дошкільної освіти, педагогіки, міні-музеїв, педагогічної творчості, комп’ютерні класи та ін. Кабінети обладнані мультимедійними засобами, оскільки більшість занять проводиться з використанням мультимедійних презентацій як викладачами, так і студентами.

У процесі викладання ОК професорсько-викладацький склад кафедри використовує різні методи та форми викладання і навчання (лекції: вступні, тематичні, підсумкові, лекції-візуалізації, лекції-диспути тощо), практичні, заняття (у формі діалогу, круглого столу, тренінгів, ділової гри, конференції, семінару, КВН тощо), консультації (колективні, індивідуальні, групові), а також реалізує різні форми поточного та підсумкового контролю (тестування, виконання практичних завдань, розв’язування психолого-педагогічних задач, написання есе, заліки та екзамени, ректорський контроль, курсова робота).

Практична підготовка майбутніх вихователів ЗДО здійснюється у процесі викладання фахових дисциплін та під час практики. Освітньою програмою Дошкільна освіта передбачено проведення лабораторних занять з фахових методик дошкільної освіти на базах закладів дошкільної освіти (ЗДО №28, ЗДО №32, ЗДО №40 м. Рівне).  Своїм досвідом роботи зі студентами на базі ЗДО діляться випускники спеціальності 012 Дошкільна освіта. Наприклад, лабораторні заняття з ОК «Методика ознайомлення дошкільників із соціальним довкіллям» доц. Мельничук Л. Б. проводить на базі ЗДО №28, де працює випускниця Маленька Н.).

Навчально-методична робота

Студенти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 012 Дошкільна освіта, відповідно до навчального плану 2020 р.,  проходять різні види практик: Практика педагогічна (навчальна) в закладі дошкільної освіти (3-4 семестри), Практика педагогічна (виробнича) в закладі дошкільної освіти в групах раннього та молодшого дошкільного віку (5-6 семестри), Практика педагогічна (виробнича) в закладі дошкільної освіти в групах середнього та старшого дошкільного віку (7-8 семестри). Кафедра організовує проходження практики студентами на кращих базах ЗДО м. Рівне (ЗДО №17, 32, 40, приватний ЗДО «BEBY LEND»).

Під час практики студенти виконують завдання з різних напрямів, відповідно до спеціальності, науково-дослідну роботу, проводять апробацію результатів власних курсових досліджень.

Навчально-методична робота1

Кафедра досить тісно співпрацює із закладами дошкільної освіти в плані залучення керівників ЗДО до організації освітнього процесу (керівники ЗДО №32  Євтушок Л. В. та ЗДО №40 Прокопчук О.Г. забезпечують проведення лабораторних занять із студентами безпосередньо на базах своїх ЗДО).

Навчально-методична робота2

Організація виставок та презентація викладачами навчально-методичних посібників

виставка книг

Методичний семінар з проблем дошкілля за участю академіка, докторки педагогічних наук, професорки, дійсної членкині НАПН України, завідувачки кафедри теорії і методики дошкільної освіти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського А. М. Богуш та методистів, директорок закладів дошкільної освіти м. Рівне.

конференція12

Підвищення кваліфікації викладачами кафедри здійснюється через участь у навчально-методичних вебінарах, семінарах, конференціях, круглих столах, засіданнях методичних об’єднань працівників ЗДО тощо.

 

Засідання методичного об’єднання працівників дошкільної освіти на базі ЗДО №28 м. Рівне на тему «Казки В.О.Сухомлинського як засіб логіко-математичного розвитку дітей дошкільного віку» за участю гаранта ОП Дошкільна освіта доц. Пагути Т. І., завідувачки кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти доц. Мельничук Л.Б. та випускниці Маленької Н.

фото13.0

Засідання методичного об’єднання працівників дошкільної освіти на базі ЗДО №28 м. Рівне на тему ««Формування предметно-практичної, технологічної компетентності дошкільників через пріоритетні види діяльності» за участю гаранта ОП Дошкільна освіта доц. Пагути Т. І., завідувачки кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти доц. Мельничук Л.Б., проф. Марчук О.О.

фото15.0

Семінар-практикум «Концепція розвитку дошкільної освіти дітей раннього та дошкільноговіку: необхідність змін на часі» уході якого взяли участь доцент какафедри початкової та дошкільної освіти Міськова Н. М. з доповіддю «Наступність і перспективність між ЗДОіНУШ», випускниця бакалаврської освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта» вихователька ЗДО№17 «Вишенька» м. Рівного Кущева Ю. О. з презентацією ЗДО та власного практичного досвіду, вчитель логопед реалібітаційного центру для дітей з неврологічними порушеннями стейкхолдер Хлян І. І. з повідомленням про особливості асистування вінклюзивному середовищі ЗДО. До дискусії долучилися доцентка БороваВ. Є. та студенти ІІ курсу спеціальності 012 «Дошкільнаосвіта».

Науково-практичнийсемінар "Актуальні проблеми підготовки творчого педагога в контексті нового Базового компоненту дошкільної освіти" у роботі якого взяли участь науковці кафедри педагогікий початкової та дошкільної освіти, педагоги практики, роботодавці, стейкхолдери освітніх програм спеціальності "Дошкільнаосвіта" - завідувачки ЗДОм. Рівного : Прокопчук О.Г. (ЗДО 40), Євтушок Л.В. (ЗДО 32), Кухарчук І.М. (ЗДО 17), студенти бакалаври і магістри. Завідувачки ЗДО представили результати інноваційно-методичних напрацювань, а студенти - наукові розвідки за тематикою Базового компоненту дошкільноїосвіти.

Навчально-методичний семінар "Сучасні аспекти методики Марії Монтессорі у роботі з дітьми з особливими потребами" за участі Монтессорі педагога Рівненського обласного центру реабілітації дітей з ураженнями центральної нервової системи Хлян Ірини, студентів спеціальностей 012 "Дошкільна освіта", 013 "Початкова освіта" та викладачів кафедри початкової та дошкільної освіти. У ході семінару було презентовано концептуальні ідеї дитиноцетризму, індивідуалізації, свободи і самостійності у вихованні і розвитку зростаючої особистості, які становлять основу унікальної альтернативної педагогічної системи.

Досвідчена Монтессорі педагог розкрила значення розвивального середовища та допомогла студентам практично оволодіти методами і прийомами роботи з дидактичним "золотим матеріалом" з метою формування інтелектуальних здібностей, логічного мислення, здатності вільного вибору, ініціативності майбутніх вихованців.

Вебінар-тренінг «Розвиток креативності дитини дошкільного віку» проведено в межах угоди про співпрацю між кафедрою початкової та дошкільної освіти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем'янчука та кафедрою теорії та методики дошкільної освіти Комунального закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж». Замелюк М. І. кандидат педагогічних наук, старший викладач провела вебінар-тренінг «Розвиток креативності дитини дошкільного віку» із студентами та викладачами кафедри початкової та дошкільної освіти МЕГУ ім. акад. Степана Дем'янчука.

фото28

 

Членами НМК МОН України (проф. Мединською Н. М. та проф. Красовською О.О. тренінг «Освітня програма як засіб формування майбутнього фахівця»).

Навчально-методичні видання кафедри:

 

  1. Пелех Ю. В., Пагута Т. І. Перші кроки до спеціальності. Навчально-методичний посібник. Рівне, 2008. 128 с. (є Гриф МОН).
  2. Методика формування елементарних математичних уявлень у дошкільників: Навчально-методичний посібник / Упорядник Т. І. Пагута. Львів, «Новий Світ-2000», 2020. 300 с.
  3. Пагута Т. І. Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи до курсу «Вступ до спеціальності». Рівне: ПВНЗ МЕГУ ім. акад. Степана Дем’янчука. 2019. 38 с.
  4. Методичні рекомендації до написання та захисту магістерської роботи з дошкільної педагогіки та методик викладання освітніх ліній Базового компонента дошкільної освіти. Борова В. Є., Красовська О. О., Максимчук Н. С., Мельничук Л. Б., Пагута Т. І., Петрук О. М. Рівне : ПВНЗ МЕГУ ім. акад. Степана Дем’янчука. 2020. 60 с.
  5. Методичні рекомендації переддипломної організаційно-методичної практики в закладах дошкільної освіти. Красовська О.О., Борова В. Є., Пагута Т. І., Петрук О. М., Яницька О. Ю. Рівне: ПВНЗ МЕГУ ім. акад. Степана Дем’янчука. 2020. 22 с.
  6. Методичні рекомендації навчальної (ознайомчої) практики в закладах дошкільної освіти. Красовська О. О., Борова В. Є., Пагута Т. І., Петрук О. М., Яницька О. Ю. Рівне: ПВНЗ МЕГУ ім. акад. Степана Дем’янчука. 2020. 16 с.
  7. Методичні рекомендації педагогічної (виробничої) практики (у групах раннього та дошкільного віку). Красовська О. О., Борова В. Є., Пагута Т. І., Петрук О. М., Яницька О. Ю. Рівне: ПВНЗ МЕГУ ім. акад. Степана Дем’янчука. 2020. 38 с.
  8. Пагута Т. І. Теорія та методика логіко-математичного розвитку дітей дошкільного віку. Методичні рекомендації щодо організації самостійної роботи студентів спеціальності 012 «Дошкільна освіта», галузі знань 01 Освіта/Педагогіка. Рівне: ПВНЗ «МЕГУ імені академіка С.  Дем’янчука», 2021. 32 с.
  9. Пагута Т. І. Теорія та методика логіко-математичного розвитку дітей дошкільного віку. Плани та методичні рекомендації для проведення практичних занять. Рівне: ПВНЗ «МЕГУ імені академіка С. Дем’янчука», 2021. 50 с.
  10. Пагута Т. І. Теорія та методика фізичного виховання та валеологічна освіта. Плани та методичні рекомендації для проведення практичних занять. Рівне: ПВНЗ «МЕГУ імені академіка С. Дем’янчука», 2021. 55 с.
  11. Методичні рекомендації до написання та захисту курсової роботи з фахових методик дошкільної освіти. Авт.-уклад. Борова В. Є., Красовська О. О., Максимчук Н. С., Марчук О. О., Мельничук Л. Б., Пагута Т. І. Рівне : ПВНЗ МЕГУ ім. акад. Степана Дем’янчука. 2021. 42 с.
  12. Пагута Т. І. Єдність «кулінарно»-логічного та математичного змісту у роботі з дошкільниками у сучасному ЗДО. Кулінарна математика у сучасному закладі дошкільної освіти. Методичний посібник. Укл. Маленька Н. В. Рівне. 2021. С. 6-9.
  13. Марчук О. О. Мельничук Л. Б. Методика національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку. Рівне, 2021. 38 с.
  14. Марчук О. О. Мельничук Л. Б. Сучасні технології навчання соціальної і здоров’язберігаючої освітньої галузі. Рівне. 2021. 35 с.
  15. Мельничук Л. Б. Технології педагогічних досліджень та діагностика у дошкільній освіті : навчально-методичний посібник для студентів педагогічного факультету заочної форми навчання галузі знань 01 «Освіта» спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Рівне : Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. Степана Дем’янчука, 2019. 56 с.
  16. Мельничук Л. Б. Основи наукових педагогічних досліджень. Плани та методичні рекомендації для проведення практичних занять (для студентів спеціальностей: 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта»). Рівне: МЕГУ ім. акад. С. Дем’янчука, 2019. 44 с.
  17. Мельничук Л.Б. Основи наукових педагогічних досліджень : навчальний посібник [для студентів педагогічного факультету спеціальностей 013 «Початкова освіта», 012 «Дошкільна освіта»] Рівне : Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. Степана Дем’янчука, 2019. 36 с.
  18. Мельничук Л. Б. Навчання і виховання дітей у різновікових групах. Плани та методичні рекомендації для проведення практичних занять (для студентів спеціальності 012 «Дошкільна освіта»). Рівне: МЕГУ ім. акад. С. Демянчука, 2019. 44 с.
  19. Мельничук Л. Б. Навчання і виховання дітей у різновікових групах : навчальний посібник для студентів спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Рівне: МЕГУ ім. акад. С. Демянчука, 2019. 44 с.
  20. Мельничук Л. Б. Методика ознайомлення дошкільників з соціальним довкіллям : робочий зошит для виконання практичних і лабораторних завдань для студентів денної і заочної форм навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта. Рівне : Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. Степана Дем’янчука, 2017. 32 с.
  21. Мельничук Л. Б. Методика ознайомлення дошкільників з соціальним довкіллям: навчально-методичний посібник для студентів педагогічного факультету спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Рівне : Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. Степана Дем’янчука, 2021. 68 с.
  22. Мельничук Л. Б. Педагогічна етика вихователя закладу дошкільної освіти та протидія булінгу : методичні рекомендації для самостійної роботи студентів педагогічного факультету спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Рівне : Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. Степана Дем’янчука, 2021. 32 с.
  23. Мельничук Л. Б. Педагогічна етика вихователя закладу дошкільної освіти та протидія булінгу : навчально-методичний посібник для студентів педагогічного факультету спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Рівне : Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. Степана Дем’янчука, 2021. 92 с.
  24. Мельничук Л. Б. Теорія і методика морального виховання дітей дошкільного віку : методичні рекомендації для самостійної роботи студентів педагогічного факультету спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Рівне : Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. Степана Дем’янчука, 2021. 32 с.
  25. Мельничук Л. Б. Теорія і методика морального виховання дітей дошкільного віку : навчально-методичний посібник для студентів педагогічного факультету спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Рівне : Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. Степана Дем’янчука, 2021. 70 с.
  26. Мельничук Л. Б. Методика формування екологічної культури дітей раннього та дошкільного віку : методичні рекомендації для самостійної роботи студентів педагогічного факультету спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Рівне : Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. Степана Дем’янчука, 2021. 32 с.
  27. Мельничук Л. Б. Методика формування екологічної культури дітей раннього та дошкільного віку: навчально-методичний посібник для студентів педагогічного факультету спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Рівне : Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. Степана Дем’янчука, 2021. 52 с.
  28. Теорія та методика музичного виховання та сценічного мистецтва : навчальний посібник для студентів педагогічного факультету спеціальності 012 «Дошкільна освіта» / за ред. Максимчук Н. С., Мельничук Л. Б. Рівне : Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. Степана Дем’янчука, 2021. 48 с.
  29. Максимчук Н. С., Мельничук Л. Б. Теорія та методика музичного виховання та сценічного мистецтва : методичні рекомендації для самостійної роботи студентів педагогічного факультету спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Рівне : Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. акад. Степана Дем’янчука, 2021. 32 с.
  30. Борова В. Є. Методика організації художньо-мовленнєвої діяльності дітей у закладах дошкільної освіти. Методичні рекомендації щодо організації самостійної роботи студентів. Рівне: МЕГУ імені академіка С. Дем’янчука, 2020. 64 с.
  31. Борова В. Є. Дошкільна лінгводидактика. Методичні рекомендації щодо організації самостійної роботи студентів. Рівне: МЕГУ імені академіка С. Дем’янчука, 2020. 64 с.
  32. Ілюк Л. В. Дошкільна педагогіка. Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи студентів. Рівне. МЕГУ імені академіка С. Дем’янчук. 2020. 58 с.
  33. Ілюк Л. В. Інноваційні технології дошкільної освіти. Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи студентів. Рівне. МЕГУ імені академіка С. Дем’янчук. 2020. 46 с.

План видання навчально-методичних посібників у 2022 - 2023 н. р.

  1. Борова В. Є. Основи дефектології та логопедії. Навчально-методичний посібник
  2. Марчук О. О. Організація співпраці з родинами. Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів.
  3. Марчук О. О. Пагута Т. І. Інформаційна культура та просвітницька діяльність вихователя дошкільної освіти. Навчально-методичний посібник.
  4. Марчук О. О., Дем’янчук А. С. Здоров’язбережувальні технології в ЗДО. Навчально-методичний посібник.
  5. Мельничук Л.Б., Кухарчук І.М. Сучасні технології краєзнавчої роботи у закладі дошкільної освіти. Навчально-методичний посібник.
  6. Мельничук Л.Б., Лукашук Л.М. Професійно-педагогічна іміджологія. Навчально-методичний посібник.
  7. Мельничук Л.Б., Прокопчук О.Г. Педагогічна діагностика і моніторинг у дошкільній освіті. Навчально-методичний посібник.
  8. Пагута Т. І. Методична робота в ЗДО. Навчально-методичний посібник.
  9. Пагута Т. І. Сучасні технології організації освітнього процесу в ЗДО. Навчально-методичний посібник.

 

Відомості про підвищення кваліфікації викладача за останні 5 років 
Пагута Т.І.

Кількість академічних годин (кредитів ЕKТS)
Пагута Т. І. взяла у вебінарі «Фізичний розвиток дошкільників. Традиції та інновації», 21 жовтня 2021 р.

Сертифікат
№ С2021 – 1433
3 години (0,1 кредит ЄКТС )

Пагута Т.І. навчалася за програмою підвищення кваліфікації «вебінар» (дистанційно) з теми «(НЕо)дидактика дошкільної освіти, або що турбує науковців та практиків?», 07.09.2021 р.

Сертифікат
в/07092021-0012
(4 акад.год./0,2 ЄКТС).

Пагута Т.І. прослухала вебінар на тему «Внутрішня система забезпечення якості освіти: методична складова», 07.09.2021 р.

Сертифікат (1 година)

Пагута Т.І. Підвищення кваліфікації (стажування) у Волинському національному університеті імені Лесі Українки на кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти з 01 квітня 2021 р. по 01 червня 2021 р.

Свідоцтво № 88/21
180 годин (6 кредитів ЕKТS)

Пагута Т.І. взяла участь у Всеукраїнському науково-практичному онлайн-семінарі на тему «STEM-освіта у 2021-2022 навчальному році: актуальні питання та перспективи» та пройшла підвищення кваліфікації за видом «семінар» (дистанційно), 18.08.2021 р.

Сертифікат
SP343197
(4 акад.год./0,1 ЄКТС).

Paguta Tamara ofbein active participant in IX Intenational Scientific and Practical Conference «EUROPEAN SCIENTIFIC DISCUSSIONS», Rome 18-20 Juli 2021

Сертифікат
(24 акад.год./0,8 ЄКТС).

Пагута Т.І. навчалася за програмою підвищення кваліфікації «Освітня зимова сесія 2021: сучасні підходи, прогресивні ідеї, модерні практики», за видом «вебінар» (дистанційно) з теми: «Педагог - це бренд, який варто будувати», 22.02.2021 р.

Сертифікат
озс-в/0222-0022
(6 акад.год./0,2 ЄКТС).

Пагута Т.І. навчалася за програмою підвищення кваліфікації «Освітня зимова сесія 2021: сучасні підходи, прогресивні ідеї, модерні практики», за видом «вебінар» (дистанційно) з теми: «Методична робота з кадрами у контексті реалізації річного завдання закладу дошкільної освіти» 16.02.2021 р.

Сертифікат
озс-в/0216-0040
(6 акад.год./0,2 ЄКТС).

Пагута Т.І. навчалася за програмою підвищення кваліфікації «Освітня зимова сесія 2021: сучасні підходи, прогресивні ідеї, модерні практики», за видом «вебінар» (дистанційно) з теми: «Математика, яка розвиває мислення», 03.02.2021 р.

Сертифікат
озс/0203-0036
(6 акад.год./0,2 ЄКТС).

Пагута Т.І. пройшла практичне навчання по програмі «Проекти й управління ними: погляд донорів», 29-30. 01.2021 р.

Сертифікат
(16 акад.год./0,53 ЄКТС).

Пагута Т.І. пройшла підвищення кваліфікації за видом «вебінар» (дистанційно) на тему «Інноваційні технології: доцільність та практичне застосування у фізкультурно-оздоровчій діяльності ЗДО», 27.07.2021 р.

Сертифікат
GB954779
(2 акад.год./0,06 ЄКТС).

Пагута Т.І. пройшла підвищення кваліфікації за видом «вебінар» (дистанційно) на тему «Методики інтелектуального розвитку дошкільника. Блоки Дьонеша, Палички Кюізенера, «Шість дарів Фребеля», кола Ейлера», 27.07.2021 р.

Сертифікат
ІН317328
(2 акад.год./0,06 ЄКТС).

Пагута Т.І. пройшла підвищення кваліфікації за видом «вебінар» (дистанційно) на тему  «Сучасний вихователь ЗДО. Який він?», 17.09.2020 р.

Сертифікат
WX955880
(2 акад.год./0,06 ЄКТС).

Пагута Т.І. пройшла підвищення кваліфікації за видом «вебінар» (дистанційно) на тему  «Структура ефективного розвивального заняття в закладі дошкільної освіти», 09.09.2020 р.

Сертифікат
WZ402702
(2 акад.год./0,06 ЄКТС).

Пагута Т.І. взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції на тему «Організація освітнього процесу у закладі дошкільної освіти» та пройшла підвищення кваліфікації за видом «конференція» (дистанційно),

Сертифікат
FX731235
(10 акад.год./0,35 ЄКТС).

Пагута Т.І. пройшла підвищення кваліфікації за видом «вебінар» (дистанційно) на тему  «Лепбук як інструмент реалізації практичного та творчого навчання», 18.05.2020 р

Сертифікат
МА368010
(2 акад.год./0,06 ЄКТС).

Пагута Т.І. взяла участь у вебінарі на тему «Система оцінювання в Новій українській школі», 01.04.2020 р.

Сертифікат
KL234376
(2 акад.год./0,06 ЄКТС).

Пагута Т.І. взяла участь у Всеукраїнському науково-практичному онлайн-семінарі на тему «Дошкільна освіта як складова частина системи безперервної освіти в Україні» та пройшла підвищення кваліфікації за видом «семінар» (дистанційно), 11.03.2020 р.

Сертифікат
SP343197
(4 акад.год./0,1 ЄКТС).

Пагута Т.І. прослухала та успішно завершила курс «Особливі діти в закладі освіти: характеристика нозоологій, педагогічні підходи» й отримала практичні і теоретичні знання та навички згідно з програмою курсу, 22.03.2020 р.

Сертифікат
AS750017
(30 акад.год./1 ЄКТС).

Пагута Т.І. прослухала вебінар на тему «Формуємо математичну компетентність дошкільників: діяльнісний підхід», 07.06.2019 р.

Сертифікат
(1 акад.год./0,03 ЄКТС).

Пагута Т.І. прослухала вебінар на тему «Освітнє середовище Нової української школи», 04.06.2019 р.

Сертифікат
(1,5 акад.год./0,05 ЄКТС).

Відомості про підвищення кваліфікації викладача за останні 5 років
Марчук О.О.

Марчук О. О. - диплом магістра 012 Дошкільна освіта ПВНЗ МЕГУ   М 18 № 0732 від 02.04.2018  
Марчук О. О. - диплом доктора педагогічних наук 13.00.01 Загальна педагогіка та історія педагогіки ДД010426 від 26.11.2020  

Відомості про підвищення кваліфікації викладача за останні 5 років
Борова В. Є.

Борова В. Є.  Підвищення кваліфікації (стажування) у Рівненському державному гуманітарному університеті  на кафедрі  педагогіки  і психології  (дошкільної та корекційної) імені проф. Поніманської Т. І.  з 22 березня 2021 р. по 30 квітня  2021 р.

Сертифікат № 25736989/0006000-21
180 годин (6 кредитів ЕKТS)

Borova Valentina «Qualitu Management Principles in HEI»з 25.11. 2019 по 29. 11. 2019р.

Сертифікат
(24 акад.год./0,8 ЄКТС).

Борова В. Є. підвищила кваліфікацію за видом майстер-клас під час роботи секції «Театральне мистецтво як засіб розвитку softskills дітей у контексті досвіду країн ЄС та України в рамках  проекту Erasmus + moduleJeanMonnet (620252-EPP-1-2020-1-UA-EPPjMO -MODULE).  Вінниця, 22-23 квітня 2021 р.

Сертифікат №2104071 адм/500 (8 акад.год./0,4 ЄКТС).

Відомості про підвищення кваліфікації викладача за останні 5 років
Ілюк Л.В.

Ілюк Л.В. Підвищення кваліфікації (стажування) у РДГУ на кафедрі  педагогіки  і психології( дошкільної та корекційної освіти )імені проф.. Поніманської Т. М. з 01 лютого 2021 р. по 02 квітня 2021 р.

Свідоцтво № 25736989/0000575-21
180 годин (6 кредитів ЕKТS)

Iliuk Lesia of bein active participant in IX Intenational Scientific and Practical Conference «EUROPEAN SCIENTIFIC DISCUSSIONS», Rome 18-20 Juli 2021

Сертифікат
(24 акад.год./0,8 ЄКТС).

Ілюк Л.В. пройшла підвищення кваліфікації за видом «вебінар» (дистанційно) на тему  «Softskills, або «Мякі навички»у дошкільників запозичуємо у європейців чи свого не цураємось 29.01.2021р.

Сертифікат №
006528/29.01-21
(3 акад.год./0,1 ЄКТС).

Ілюк Л.В пройшла курс(дистанційно) «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах» 23.01.2021 р.

Сертифікат
Від 23.01.2021 року

Ілюк Л.В. пройшла практичне навчання по програмі « Проекти й управління ними: погляд донорів» в період 29-30.01.2021 року

Сертифікат (16 акад.год./ 0,53ЄКТС).

Ілюк Л.В. взяла участь у міжнародному семінарі : «Європейські стандарти якості вищої освіти у контексті проходження міжнародної акредитації»за участю Центрального агентства з оцінювання та акредитації ZEvAта НАЗЯВО. Форма навчання (дистанційна) 12.05.2021 року

Сертифікат № 2646
(6 годин / 0,2 ЄКТС)

Брала участь і успішно пройшла період програми мобільності викладачів у Великопольській вищій соціально-економічній школі в Шроді Великопольській. на тему : Розвиток професійної компетентності сучасного педагога вищої школи : європейський досвід і всесвітня практика. У період з “19” травня 2021 року пo “21” травня 2021 року

Сертифікат №013/21
24 години/0,8 ECTS

Iliuk Lesia in the International skills development (the Webinar)on thetheme  «Onlinestudying as latest form ofmodern education on the example of google meet andgoogle classroom  platforms» 15-22.mart? 2021 Сертифікат ES№5254/2020

Відомості про підвищення кваліфікації викладача за останні 5 років
Яницька О.Ю.

Яницька О. Ю. Підвищення кваліфікації (стажування) в Рівненському державному гуманітарному університеті на кафедрі педагогіки і психології «дошкільної та корекційної» імені проф. Поніманської Т.І. з 22 березня 2021 р. по 30 квітня 2021 р. 180 годин (6 кредитів)

Відомості про підвищення кваліфікації викладача за останні 5 років
Мельничук Л.Б.

Мельничук Л.Б. Підвищення кваліфікації (стажування) у Волинському національному університеті імені Лесі Українки на кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти з 01 квітня 2021 р. по 01 червня 2021 р.

Свідоцтво№ 88/22
180 годин (6 кредитів ЕKТS)

Мельничук Л.Б. взяла участь у Всеукраїнській міждисциплінарній науково-практичній конференції «Наукові та освітні трансформації в сучасному світі» з доповіддю на тему «Методи, форми та засоби виховання екологічної культури дітей дошкільного віку» та пройшла підвищення кваліфікації за видом «конференція» (дистанційно), 15.07.2021 р. Сертифікат (15 акад.год./0, 5 ЄКТС).
Мельничук Л.Б. взяла участь у І Міжнародній науково-практичній конференція «Освіта дітей раннього та дошкільного віку в Україні: сучасний стан і перспективи розвитку» та пройшла підвищення кваліфікації за видом «конференція», Луцьк, 10-12 червня, 2021 р. Сертифікат
Мельничук Л.Б. ofbein active participant inXІXInternational Science Conference«Development of scientific and practical approaches in the era of globalization»,June 21–23, Boston, USA

Сертифікат
(12 акад.год./0, 4 ЄКТС).

Мельничук Л.Б. взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні технології у дошкільній освіті» та пройшла підвищення кваліфікації за видом «конференція», Умань, 11-12.06.2021 р.

Сертифікат (6 год./0, 2 ЄКТС).

Мельничук Л.Б. взяла участь у Всеукраїнській конференція з міжнародною участю «Синергія формальної, неформальної та дуальної освіти майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти» та пройшла підвищення кваліфікації за видом «конференція» 21-22.05.2021

Сертифікат
(6 год./0, 2 ЄКТС).

Мельничук Л.Б. ofbein active participant inXII International Science Conference «Current issues, achievements and prospects of Science and education», May 03 – 05, 2021, Athens, Greece

Сертифікат
(12 акад.год./0, 4 ЄКТС).

Мельничук Л.Б. взяла участь в інтернет-конференції «Сучасні інтернет-ресурси для організації ефективного навчання» та дистанційно підвищила кваліфікацію за напрямами «Медіаграмотність», «Наскрізні навички», «ІКТ», «Робота закладу освіти», «Практичні прийоми», 17.04.2021 р.

Свідоцтво
№ К49-631297
(10 год./0, 33 ЄКТС).

Мельничук Л.Б. взяла участь в VI Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Science and education: problems, prospects and innovations» та пройшла підвищення кваліфікації за видом «конференція» (дистанційно), 03-05.03.2021 р.

Сертифікат
(24 акад.год./0, 8 ЄКТС).

Мельничук Л.Б. ofbein active participant inIII-rd International Science Conference «Using the latest technologies», February 26 – 27, 2021, Groningen, Netherlands

Сертифікат
(12 акад.год./0, 4 ЄКТС).

Мельничук Л.Б. взяла участь в V Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Інноваційні наукові дослідження: теорія, методологія, практика» та пройшла підвищення кваліфікації за видом «конференція» (дистанційно), Київ, 26-27 лютого 2021 р.

Сертифікат
УС №000070

Мельничук Л.Б. ofbein active participant in VI International Science Conference «Trends and directions of development of scientific approaches and prospects of integration of Internet technologies into society», February 23 – 26, 2021, Stockholm, Sweden

Сертифікат
(24 акад.год./0,8 ЄКТС).

Мельничук Л.Б. ofbein active participant in V International Science Conference «Theoretical and scientific bases of development of scientific thought», February 16 – 19, 2021, Rome, Italy Сертифікат
(24 акад.год./0,8 ЄКТС).
Мельничук Л.Б. взяла участь у Всеукраїнській міждисциплінарній науково-практичній онлайн-конференції «Сучасний урок інформатики: методи, інструменти, результати» та пройшла підвищення кваліфікації за видом «конференція» (дистанційно), 18.02.2021 р.

Сертифікат
ВОКІ-627
(6 акад.год./0, 2 ЄКТС).

Мельничук Л.Б. пройшла підвищення кваліфікації за видом «вебінар» (дистанційно) на тему: «Хочу провести ідеальний урок або як інтегрувати інноваційні методики викладання в освітній процес», 14.01.2021 р.

Сертифікат
NH774001
(2 акад.год./0, 06 ЄКТС).

Мельничук Л.Б. взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній Е-конференції «Імплементація інклюзивної освіти в контексті реформування Нової української школи» та пройшла підвищення кваліфікації за видом «конференція» (дистанційно) 28.04.2020 р.

Сертифікат
(8 акад.год./0, 26 ЄКТС)

Мельничук Л.Б. взяла участь в інтернет-конференції «Мислення логічне, креативне, критичне» та дистанційно підвищила кваліфікацію за напрямами «Критичне мислення», «Креативне мислення», «Практичні прийоми» 11.04.2020 р.

Свідоцтво
№ К28-631297
(10 годин /0, 33 ЄКТС).

Мельничук Л.Б. дистанційно підвищила кваліфікацію під час вебінару «Створення онлайнового освітнього середовища під час карантинних заходів» за напрямами «ІКТ», «Робота школи», 17.03.2020 р.

Свідоцтво
№ В242-631297
(2 години / 0,06 кредиту ЄКТС)

Мельничук Л.Б. взяла участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми реформування початкової та дошкільної освіти у контексті євроінтеграційних процесів» та пройшла підвищення кваліфікації за видом «конференція». Рівне-Луцьк, 10 грудня, 2019 р.

Сертифікат
(30 годин/ 1 кредит ЄКТС)

Мельничук Л.Б. взяла участь у науково-практичному семінарі: «Нова українська школа: нові підходи» та пройшла підвищення кваліфікації за видом «науково-педагогічний семінар». Кам’янець-Подільський,19 квітня 2019 р.

Сертифікат
(4 акад.год./0, 14 ЄКТС)

Мельничук Л.Б. брала участь у засідання Круглого столу «Освітнє середовище Нової української школи: нові педагогічні підходи, методики, технології та пройшла підвищення кваліфікації за видом «педагогічний семінар» 26 березня 2019 р Сертифікат
Melnychuk Lilia, PhD parcipated in “Quality Management Principles in HEI” staff mobility program organized by Kodolany Janos University, Hungary, from 25.11.2019 to 29.11.2019 Confirmation
Мельничук Л.Б. взяла участь у педагогічних читаннях, присвячених 100-річчю з дня народження видатного вітчизняного педагога Василя Олександровича Сухомлинського «Педагогіка В.О. Сухомлинського в контексті Нової Української школи» та пройшла підвищення кваліфікації за видом «конференція» 27 вересня 2018 р.

Сертифікат
(6 акад.год./0, 2 ЄКТС).

Мельничук Л.Б. взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми реформування початкової та дошкільної освіти у контексті євроінтеграційних процесів» та пройшла підвищення кваліфікації за видом «конференція» 20.03.2018 р. Сертифікат
Мельничук Л.Б. взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи розвитку вищої школи та економіки в ХХІ столітті» та пройшла підвищення кваліфікації за видом «конференція» 26-27 жовтня 2017 р Сертифікат
Мельничук Л.Б. взяла участь у International scientificand practical conference “Modern scientific researches and development: theoretical value and practical results”, Bratislava, Slovak Republic, 15-18 of March, 2016 Certificate
Melnychuk Lilia was completed an internship at: The Social and Economics in Środa Wielicopolska, Poland from 01.02.2016 to 14.02.2016 Confirmation
Мельничук Л.Б. взяла участь у вебінарі «Забезпечення протидії булінгу в закладі освіти: юридичні аспекти і реалії життя» за напрямами «Психологія», «Робота закладу освіти», «Практичні прийоми» та пройшла підвищення кваліфікації за видом «вебінар» 27 вересня 2021 р

Свідоцтво
№ В558-631297
(2 години / 0,06 кредиту ЄКТС)

Мельничук Л.Б. взяла участь у Навчально-практичному семінарі «Академічна доброчесність у сучасному науковому середовищі: від теорії до практики» 23 жовтня 2021 р. Сертифікат  № 12 (12 годин / 0,4 кредити ЄКТС)
Мельничук Л.Б взяла участь в інтернет-конференції  23.10.2021 р. «Інновації в освіті» та дистанційно підвищила кваліфікацію за напрямами «Проєктне навчання», «Наскрізні навички», «ІКТ», «Психологія», «Практичні прийоми

Свідоцтво № К61-631297
(10 години / 0.33 кредиту ЄКТС)