Іспит на володіння державною мовою

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем’янчука проводить іспити на визначення рівня володіння державною мовою

Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем’янчука» з 06 червня 2023року пропонує скласти іспит на рівень володіння державною мовою для виконання службових обов’язків.

Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», іспит зобов’язані складати громадяни, які повинні володіти державною мовою та застосовувати її під час виконання службових обов’язків.

МЕГУ

З 06 червня 2023 року іспит відбуватиметься двічі на тиждень (вівторок, четвер) у дві сесії (10:00 –10:30, 14:00 –14:30) за адресою: м. Рівне, вул. Степана Дем’янчука, 4, 2 корпус, 4 поверх, кабінет 2402, ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем’янчука».

 
Іспит складається з двох частин: тестування – 20 хвилин, монолог на одну з пропонованих тем – 10 хвилин. Результати тестування можна побачити відразу у своєму кабінеті, а оцінку з усної відповіді – після того, як її перевірять екзаменатори. 


Сертифікат про результати іспиту видає Національна комісія зі стандартів державної мови.
Програму іспиту можна переглянути за цим покликанням, а зразок іспитової роботи – тут. Іспит відбуватиметься в спеціально обладнаному комп’ютерному класі та буде зафіксовано на відеокамеру.
Для того, щоб скласти іспит, потрібно зареєструватися в іспитовій системі для визначення рівня володіння державною мовою https://exam.mova.gov.ua, використовуючи цифровий підпис.


Після реєстрації обрати регіон (Рівненська обл.), місце (ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка С.Дем’янчука») і час складання іспиту. В обраний день і  час прийти до університету за зазначеною вище адресою (із собою обов’язково мати документ, що посвідчує особу: паспорт, водійські права, електронний паспорт у застосунку «Дія») та виконати завдання в іспитовій системі. 


Складання іспиту – безкоштовне.  Особа, яка не склала іспиту, має право на повторне перескладання через 4 місяці.
З усіх питань щодо організації та проведення іспиту, а також його результатів звертайтеся на офіційні комунікаційні канали Національної комісії зі стандартів державної мови: електронна адреса – info@mova.gov.ua, телефон – (044) 235-00-30 або (050) 104-69-80


Бажаємо успіхів!

 

Рішення Про призначення спеціально уповноважених установ (організацій), які проводять іспити на рівень володіння державною мовою