МЕГУ на головному освітянському майданчику Рівненщини «EdCamp»: масштабуємо успішний досвід інтернаціоналізації філологічної освіти

Під час престижного освітянського заходу «EdCamp Рівне», що відбувся  5 червня 2026 року в Обласному науковому ліцеї м. Рівне Рівненської обласної ради, було успішно представлені експертний досвід  МЕГУ ім. академіка Степана Дем’янчука. Ключовим спікером профільної панелі стала завідувачка кафедри романо-германської філології, доцентка Ірина Будз. 

Лектор Будз Ірина Федорівна

На базі Лабораторії іноземних мов Ірина Федорівна презентувала англомовну майстерку «Проектування та впровадження віртуального обміну на уроках англійської мови: від концепції до міжнародної співпраці» («Designing and Implementing Virtual Exchange in English Language Lessons: from Concept to International Collaboration»), поділившись унікальними інструментами інтеграції українських студентів та викладачів у європейський освітній простір. 

Лектор Будз Ірина Федорівна

До активного професійного нетворкінгу та обговорення новітніх трендів лінгводидактики, формування soft skills та педагогічної підготовки долучилися завідувачка кафедри іноземних мов МЕГУ Діана Кочмар та здобувач магістерського рівня вищої освіти освітньої програми «Середня освіта (Мова і література (англійська))» Назар Шарак. Спільна участь досвідчених експертів-науковців та здобувачів МЕГУ на такому масштабному майданчику продемонструвала готовність колективу МЕГУ масштабувати свій успішний досвід інтернаціоналізації освіти. Довіра організаторів
до експертизи університету стала яскравим підтвердженням гасла неКонференції - «Різні, але разом: рівність,підтримка і єдність».