18 вересня 2023

Шановне студентство, запрошуємо доєднатися до гостьової лекції «Викладання та навчання англійської мови у кризових ситуаціях», яка відбудеться на платформі Zoom 20 вересня о 10:00. Лекторка - Алла Фрідріх,  PhD, відома дослідниця у сферах травматично-чутливої педагогіки та навчання англійської мови як іноземної.  Вивчає роль англійської мови в розбудові миру, соціальної справедливості та сталого розвитку. Була співдослідницею грантової програми Фонду Костюшко «Свобода починається з думки» (Варшава, Польща, травень 2022 р.) «Досвід українських учнів-біженців та їхніх батьків / опікунів у викладанні і навчанні у польських школах». У 2022-2023 роках номінована на стипендію Uniting for Ukraine, стала обраним кандидатом для участі в програмі та приєдналася до глобальної спільноти U4U. Бере участь у реалізації освітньої програми «Варшавський університет для України», складової програми ЄС «Знання, освіта та розвиток», спрямованої на підтримку біженців з України, які прибули до Польщі після 24 лютого 2022 року. Гостьовий лектор та науковий співробітник університету Індіани, США.

Гостьова лекція

ПОКЛИКАННЯ НА ЛЕКЦІЮ