09 серпня 2022

Днями побачила світ нова монографія професора кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидата юридичних наук, академіка Андрія  Боровика та доктора філософії в галузі права Віктора Барчука «Адміністративно-правовий механізм охорони лісового фонду в Україні».

Монографія

У монографії здійснено перегляд та уточнено засади організації та сутність реалізації адміністративно-правового механізму охорони лісового фонду в Україні як інструменту втілення в правореалізацію публічною адміністрацією конкретних заходів щодо забезпечення схоронності усіх лісових територій України, які характеризуються відповідним біотоном та біоценозом для лісового покриву Землі або призначені для ведення лісового господарства та використання лісових ресурсів. Визначено систему суб'єктів адміністративно-правової охорони лісового фонду України через двоблокову складову - публічна адміністрація, що відповідальна за порядок організації та публічна адміністрація, що відповідальна за реалізацію заходів забезпечення схоронності лісового фонду в Україні. Слід також зазначити, що монографія, підготовлена науковцями Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука є першим в Україні комплексним дослідженням адміністративно-правового механізму охорони лісового фонду.

Бажаємо науковцям подальших досліджень та напрацювань на благо нашої Батьківщини.