30 жовтня 2023

У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей «Менеджмент», «Економіка», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи проект взаємодії між університетом та бізнес-спільнотою задля обміну знаннями та досвідом, Центр фахових студій економічного факультету МЕГУ продовжує осінній цикл гостьових лекцій для здобувачів освіти.
Сьогодні у понеділок 30.10.2023 р. відбулася відкрита лекція доцента кафедри менеджменту Наталії Миськовець на тему: «Просування бізнесу в соціальних мережах у 2024 році».
Новини
Під час своєї лекції, пані Наталія висвітлила важливі сучасні аспекти просування бізнесу в соціальних мережах, наголосивши на стратегічному підході та актуальних трендах у цій сфері. Вона розглянула важливі аспекти роботи з соціальними мережами, такі як створення та оптимізація профілів користувачів, контент-стратегія, взаємодія з аудиторією, аналітика та вимірювання результатів.
Лектор поділилася власним досвідом та практичними порадами щодо того, як залучати увагу в соціальних мережах, як будувати довіру клієнтів та створювати ефективну онлайн-присутність. Вона також акцентувала увагу на важливості сталої адаптації до нових трендів у цифровому маркетингу та розвитку бізнесу в цьому напрямі.
Новини
Лекція стала важливою подією для всіх присутніх, надаючи їм можливість поглибити розуміння та навички у галузі соціальних мереж і допомагаючи здобувачам та представникам бізнесу підготувати свої бізнес-стратегії на майбутнє.