23 березня 2021

У рамках співпраці кафедри романо-германської філології та центру «Window on America» (РОУНБ) студенти 1 курсу ОП 14 Середня Освіта. Мова та література (англійська) стали учасниками англомовного проєкту «Творчість Стівена Кінга: феномен геніальності та популярності».

1вуфвфів

Студенти намагалися з’ясувати,  що переважає у творах автора – геніальність чи потворність. Дискусія розгорнулася довкола роману «Мертва зона» та кількох інтерв’ю  письменника, в яких він критикує президента Сполучених Штатів Дональда Трампа та проводить паралелі між головним героєм роману та особистістю президента. Відбулася презентація нового роману Стівена Кінга «Інститут».

АЦУОИ

Учасники дискусії погодилися, що геніальність Стівена Кінга полягає в тому, що його читає молодь, і його творчість спонукає багатьох вчити англійську мову.