05 жовтня 2022

На факультеті географії, історії та туризму відбулася гостьова лекція знаної на Рівненщині організаторки авторських подорожей – Юлії Веселовської для здобувачів ОПП «Туризм» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти. Тема лекції «Авторські подорожі. Маркетинговий хід, міф чи еволюція подорожей» .

новина

Лекторка зосередила увагу на таких питаннях як поняття про авторські подорожі, тренди, напрямки та сегмент споживачів , а також поділилася досвідом щодо технологічних особливостей організації і проведення авторських турів. Тема виявилася надзвичайно цікавою для студентів, адже   заявлені питання були розкриті не лише з теоретичної точки зору, а в більшості з огляду на  практичну реалізацію.

Новина2