03 травня 2023

Сьогодні на економічному факультеті університету для здобувачів бакалаврського рівня освітніх програм: «Менеджмент організацій» та «Державні фінанси та фінанси бізнесу» в рамках вивчення дисципліни «Бізнес планування» доцентом кафедри менеджменту Вікторією Артюшок була організована та проведена бінарна лекція.

Бінарна лекція – це сучасна форма проведення занять, що полягає у викладенні матеріалу декількома лекторами (теоретиком та практиком), які взаємодоповнюють один одного. У ролі лектора-практика виступав голова спеціалізованого виробничого кооперативу «Селянський ліс», досвідчений фахівець у галузі маркетингу та менеджменту, а також випускник економічного факультету МЕГУ – Віктор Москвич, який поділився власним досвідом започаткування та реалізації бізнес-проєктів.

Студенти економічного факультету

Наявність в аудиторії двох лекторів пожвавила лекцію як традиційну форму навчання, дозволила студентам порівнювати інформацію, отриману з різних джерел, сприймати різні точки зору як такі, що взаємодоповнюють одна одну. Зокрема, для кращого сприйняття теми «Виробничий план» Віктор Москвич на прикладах із власної підприємницької діяльності продемонстрував як необхідність бізнес-планування загалом, так і, окремо, процедур обґрунтування вибору виробничого обладнання, підготовки приміщень, підбору персоналу, застосування принципів Lean-менеджменту та циркулярної економіки.

Студенти економічного факультету

Захід був корисним та пізнавальним для всіх учасників, які отримали цінні знання та досвід від провідних фахівців галузі.