17 листопада 2022

На історико-філологічному факультеті 17 листопада 2022 р. відбулася гра інтелектуалів – брейн-ринг – на честь видатного американського письменника, автора всесвітньо відомих новел, які стали еталоном малої прози. Студенти 3 курсу спеціальності Мова і література (англійська) були організаторами цього заходу. Проводили інтелектгру Тарас Прит та Ірина Скуба.  Готуючись до брейн-рингу, команди опрацювали інформацію про життя і творчість письменника, прочитали новели. Переможцями у конкурсі на краще знання біографії стали першокурсники.

ІФФ

Конкурс на кращого знавця творчості О. Генрі виявив, що члени обох команд – це уважні читачі, які не оминають деталей під час читання, тому всі добре впоралися із запропонованими завданнями: встановили відповідність між уривком і назвою новели, розпізнали героїв за описом та ілюстраціями, а також  виконали проблемні завдання: «Розкрийте роль мистецтва у творі «Останній листок» (команда 1) та «Розкрийте символічність назви новели «Дари волхвів» (команда 2). Журі визнали переможцями обидві команди.

ІФФ

Всі учасники отримали солодкі призи. Співорганізаторами брейн-рингу були студенти магістратури спеціальності Мова і література (англійська).