07 жовтня 2022

Сьогодні побачив світ навчальний посібник: «Запобігання та протидія органами національної поліції гендерно-обумовленому насильству:адміністративно-правові засади», що підготовлений професором кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидатом юридичних наук, професором, академіком Андрієм Боровиком у співавторстві з професорами Національної академії внутрішніх справ, Одеського державного університету внутрішніх справ, Донецького університету економіки та права.

Книга

Навчальний посібник рекомендовано Міністерством освіти і науки України для студентів вищих навчальних закладів. Навчальний посібник присвячено комплексному дослідженню адміністративно-правових засад запобігання та протидії органами Національної поліції гендерно-обумовленому насильству та запропоновано низку новітніх висновків та практичних пропозицій. Розкрито особливості правового становища Національної поліції як суб'єкта запобігання та протидії гендерно-обумовленому насильству. Сформовано ознаки превентивних поліцейських заходів, що застосовуються Національною поліцією щодо запобігання гендерно-обумовленому насильству та напрями вдосконалення взаємодії органів Національної поліції та місцевої влади щодо формування спільних заходів попередження такого насильства.