19 травня 2021

Вийшла друком монографія «Мовна
особистість в освітньому просторі». До монографії долучилася наукова спільнота з усієї України, зокрема ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», Інституту педагогіки НАПН України, Київського університету імені Б. Грінченка, Житомирського державного університету імені І. Франка, ДВНЗ «Національний лісотехнічний університет України», Луганського національного університету імені Т. Шевченка, Рівненського державного гуманітарного університету, Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, Уманського державного педагогічного університету імені П. Тичини, Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Харківського національного технічного університету сільського господарства імені П. Василенка, Хмельницького національного університету, Херсонського державного університету, Херсонської державної морської академії.

Груба Т. Л. є авторкою розділу «МОДЕЛІ ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ В СИСТЕМІ ПІДГОТОВКИ
СТУДЕНТІВ-ФІЛОЛОГІВ: ХАРАКТЕРИСТИКА ТА ОСОБЛИВОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ».
Мовна
особистість в освітньому просторі:монографія / за заг. ред. І. Д.
Пасічника; редкол. О. А. Вісич, Х. М. Карповець, З. В. Столяр. Острог :
Видавництво Національного університету «Острозька академія», 2021. 268 с. -
С.182-194.