25 березня 2024

Куратор – головна ланка у відносинах професорсько-викладацького складу, ректорату ЗВО, студентів і їхніх батьків. Він допомагає молоді шанувати традиції Університету, дотримуватися його правил і якнайшвидше адаптуватися до студентського життя.

Куратор МЕГУ

25 березня в гуртожитку ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Демʼянчука» проведено День куратора академічної групи. Організатором заходу є виховний відділ університету.

Куратори груп відвідали кімнати, у яких мешкають студенти, та місця загального користування: кухні, душові, укриття. Викладачі ознайомилися з умовами проживання та поточними побутовими проблемами здобувачів освіти.

Куратор МЕГУ

Під час зустрічей зі студентами куратори провели бесіди «Моє дерево роду», «Переваги та ризики спілкування в Інтернеті», «Шляхи особистісного зростання», «Безпечна поведінка в різних життєвих ситуаціях», «Молодь за здоровий спосіб життя» і т.д. Особливу увагу було зосереджено на правилах поведінки під час повітряної тривоги, правилах поводження з невідомими предметами та речовинами, правилах поведінки у соцмережах під час воєнного стану.

Куратор МЕГУ

«Комунікація здобувачів освіти із куратором групи завжди повинна мати прямий і зворотній зв’язок, адже для нас важлива думка здобувачів освіти не тільки щодо якості навчання, а й виховання студентської молоді, зокрема, створення комфортних умов проживання в гуртожитку й забезпечення цікавого студентського життя. Відвідування кураторами гуртожитку є невід’ємною складовою виховного процесу, який здійснюється в нашому університеті», - зазначила проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку, професор Наталія Терновик.