13 вересня 2023

Сьогодні, 13 вересня 2023р. у 256 день року в усьому світі працівники IT-сфери відзначають День програміста та комп’ютерника. Число 256 у пам’яті комп’ютера представляється одним байтом.

Факультет кібернетики МЕГУ разом із першокурсниками спеціальностей 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 126 Інформаційні системи та технології, 014.09 Середня освіта. Інформатика, Європейська освіта. Інформатика відзначили це ІТ-свято.

кібернетики

На свято завітали представники міжнародної ІТ-компанії QATestLab, яка є стейкхолдером факультету кібернетики МЕГУ.

факультет кібернетики

QATestLab – незалежний міжнародний постачальник QA послуг та тестування програмного забезпечення для софтверних компаній Європи, США, Азії та інших країн.

кібернетики

Під час зустрічі керівник Тренінгового центру компанії QATestLab Курмаш Оксана презентувала захоплюючі міжнародні проекти, у яких можуть взяти участь студенти факультету кібернетики МЕГУ. Також вона розповіла про можливості професійного зростання у галузі ІТ. Крім того, відзначила, що в їх компанію успішно пройшли тестування та працевлаштовано багатьох студентів МЕГУ.

факультет кібернетики

Компанія QATestLab під час презентації відзначила найактивніших студентів та нагородила їх цінними подарунками.

факультет кібернетики

Декан факультету кібернетики МЕГУ також привітала ІТ-компанію QATestLab та всіх першокурсників з професійним ІТ-святом та вручила переможцям ІТ-вікторини пам’ятні подарунки.

факультет кібернетики

Всі учасники ІТ-свята отримали позитивні емоції та мотивацію до побудови подальшої ІТ-кар’єри Факультет кібернетики МЕГУ щиро дякує стейкхолдерам – ІТ-компанії QATestLab   за плідну співпрацю.