08 вересня 2022

8 вересня 2022 року у ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука» було проведено інструктаж зі студентами першого курсу щодо ознайомлення із правилами поведінки під час пожежі та при виявленні підозрілих, вибухонебезпечних предметів. До цього заходу долучились фахівці навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД населення та спільно із викладачами ЗВО (включаючи відповідального за організацію забезпечення пожежної безпеки та цивільного захисту Риженка Ігоря Миколайовича. У процесі навчання було роз'яснено дії щодо евакуації у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема: повітряна тривога, радіаційна небезпека, хімічна і бактеріологічна атака. Паралельно на цьому заході було проведено навчання із надання домедичної допомоги в умовах надзвичайних ситуацій.

Пожежна безпека