26 грудня 2023

Завідувачка кафедри української мови та літератури Лілія Овдійчук взяла участь у підсумковому заході – літературознавчому вебінарі «Велике читання 2023: Рівненщина читає Гридіна», який  відбувся 20 грудня 2023 року. Вона поділилася враженнями про спільне проведення у Рівному у 2013 р.
Новини
міжнародного симпозіуму «Література. Діти. Час», де Сергій Гридін був директором книжкового фестивалю «Дивокрай», розповіла про інтерв’ю, яке взяла в автора популярних книг для дітей, коли він перебував у зоні АТО у 2015р., про статтю, яку написала про творчість автора популярних книг для дітей «Федько – прибулець з інтернету», «Не такий», «Незрозумілі», про творчу зустріч письменника зі студентами історико-філологічного факультету МЕГУ у 2018 році, а також про свою зустріч з Сергієм Гридіним біля військомату у липні 2022 року, коли проводила сина на військові збори. Адже зараз Сергій Гридін серед тих воїнів-героїв, які б’ються з ворожою навалою і виборюють наше майбутнє.
Новини
Студенти історико-філологічного факультету МЕГУ теж долучилися до великого читання. На всеукраїнській студентській науковій конференції у травні 2023 р. (Рівне, МЕГУ) Лідія Міркевич у своєму виступі розкрила жанрово-стильові особливості повісті «Не такий», розповіла про свої враження від книги і творчості Сергія Гридіна.
 Новини
Спікерами також були  Наталія Марченко – українська науковиця і письменниця; Тетяна Качак – докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника; Тетяна Лахно – координаторка та менеджерка проєктів, редакторка видавництва «Знання»; Ірина Федорчук – директорка Острозької центральної публічної бібліотеки.
Учасникам заходу було представлено успішні кейси бібліотек Рівненщини, напрацьовані в ході Великого читання 2023.
Модерувала зустріч бібліотекарка РОУНБ Світлана Ступницька.