04 травня 2023

04 травня 2023 року за ініціативи кандидата технічних наук, доцента Риженка Ігоря Миколайовичу була проведена дуальна лекція на тему «Оформлення трудових відносин з найманими працівниками» для здобувачів юридичного, економічного та факультету географії, історіїт та туризму з головними державними інспекторами відділу з питань праці управління інспекційної діяльності Західного міжрегіонального Управління державної служби з питань праці (Мануйлик М.П., Марчук В.Я., Семенюк М.В.

Дуальна лекція

На бінарній лекції розглянуті актуальні питання: процедури оформлення трудових відносин, укладання трудового договору та інформування працівника про важливі аспекти роботи.

Дуальна лекція


Зокрема доц. Ігор Миколайович Риженко висвітлив основні правила укладання трудового договору. В свою чергу головними  державними інспекторами відділу з питань праці управління інспекційної діяльності Західного міжрегіонального Управління державної служби з питань праці розкрито питання інформування працівників про важливі аспекти роботи та   Вагомість повідомлення органів державної податкової служби про прийняття працівника на роботу.