24 травня 2022

24 травня 2022 року у рамках Відкритого міжуніверситетського лекторію Оксана Яроменко, к. географ. н., доцент, гарант освітньо-професійної програми Середня освіта (Географія) була слухачкою лекції на тему: «Феномен сталого розвитку та сучасна освіта» доктора педагогічних наук, доцента, декана факультету природничої і фізико-математичної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка – Інни Миколаївни Кореневої.

ФГІТ

Тема була присвячена актуальній сьогодні проблемі – збереженні довкілля, урегулювання взаємовідносин суспільства та природи. Лектор приділила увагу «Стратегії сталого розвитку природи і суспільства», схарактеризувала основні цілі сталого розвитку 2015-2030 та особливості освіти для сталого розвитку. Під час лекції було повчально й пізнавально, відбувалося опитування на онлайн-платформі Mentimeter, результати якого одразу виводилися на екран.

ФГІТ

Щиро дякую за змістовну лекцію та високий професіоналізм.