29 вересня 2022

28.09.2022 року під час «Тижня факультету педагогічної освіти та соціальної роботи» Волинського національного університету імені Лесі Українки було проведено гостьову лекцію «Інноваційні технології мистецької освіти у початковій школі» Ольгою Красовською, доктором педагогічних наук, професором, завідувачкою кафедри теорії і методик початкової освіти ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» у змішаному форматі.

Красовська

У змісті лекції було акцентовано увагу на тому, що НУШ - це школа компетентностей ХХІ століття, розкрито можливості мистецької освіти у формуванні загальнокультурної компетентності учнів початкової школи та репрезентовано широкий спектр педагогічних інновацій. Слухачі відзначили цікавий зміст, майстерний виклад матеріалу, жваву, творчо наповнену й приємну атмосферу, яка підняла  настрій усім її учасникам на цілий день.

Гостьова лекція