31 березня 2024

29 березня 2024р. факультет кібернетиики МЕГУ імені академіка Степана Дем'янчука провів гостьову лекцію "Новітні ІТ-технолоії в бізнесі". Лектор ІТ-директор компанії КТС Святослав Надозірний. Святослав Вікторович є досвіченим фахівцем у галузі ІТ: 30 років займається програмуванням, більше пяти років займається розробкою в сфері блокчейн. Лектор розповів про цифрову трансформацію бізнесу, як це вплинуло на спілкування з клієнтами та партнерами та дозволило оптимізувати внутрішні процеси фірм.

Гостьова лекція

Основою сучасного бізнесу є обробка великих даних та аналітика. Фахівці будують дашборди та збирають дані пристроїв та обладнання. Належна увага була приділена хмарним технологіям, на основі яких будується інфраструктура. Для здобувачів спеціальності "Комп'ютерні науки та кіберзахист" особливо цікаво було ознайомитися з новинками кібербезпеки у сучасному цифровому світі, оскільки цей напрямок повязаний з їх майбутньою професійною діяльністю. Але найбільше уваги привернула доповідь Святослава Вікторовича про сучасні тенденції в розробці програмного забезпечення. Присутні здобувачі освіти не залишилися осторонь: задавали багато питань, цікавилися переспективами працевлаштування, вибором освітньої траєкторії.

Гостьова лекція

Лекція завершилася окресленням майбутнього ІТ-технологій у бізнесі.

Найбільш активним студентам Лисаку Олександру (ІН-23) та Ганець Мирославу (ПІ-23) доповідач вручив пам'ятні подарунки від компанії КТС, а також заохочувальні сувеніри для всіх учасників.